Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció alatt nagyobb az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció alatt nagyobb az esélye vagy kisebb a teherbeesésnek?

Figyelt kérdés
Gyógyszert szedek! Menstruáció utolsó napjaiban együtt voltam a barátommal,és akkor ugye egy hét gyógyszer kihagyás van. ez egy másfél hónapja volt. Azóta sokkal fáradékonyabb vagyok. ( Persze lehet hogy csak a vizsga időszak kimerültsége miatt) Olyan kajáktól van hányingerem amit azért általánosságban szeretek. És ami különösen fura hogy ebbe a hónapba csütörtökön megjött, szombat este nem volt már semmi vérzés és vasárnap megint volt. És mostanában ha együtt vagyok a bárommal akkor szeretkezés közben vérzek és egy kicsit fáj a hasam is. Mi lehet akkor most ez?

2012. máj. 10. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
tudtommal a menstruáció alatt ugye kilökődik a petesejt, azért vérzel, így elvileg kb lehetetlen teherbe esni, mert nincs érett petesejt, amit meg lehetne termékenyíteni. ez kb tart a menzesz után 10-15 napig (ciklus hosszától függ), ami után bekövetkezik az újabb peteérés, így az ez előtti időszakban is szerintem lehetetlen. gyógyszernél nem tudom hogy van, de ha ilyen problémáid vannak, hogy vérzel szex közben és fáj a hasad, meg hányingered is van, fordulj orvoshoz.
2012. máj. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A gyógyszer a szünetben ugyanúgy véd, szóval ez nem számít. Az már igen, hogy szeretkezés közben vérzel! Ez utalhat méhszájsebre és más csúnyább dolgokra is, úgyhogy mindenképpen felkeresném a helyedben az orvost.
2012. máj. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sosem értettem miért írnak olyan emberek választ, akiknek halvány lila fingjuk sincs a témáról. Elhiszem, hogy segíteni akar, de többet segít azzal, ha csöndbe marad.

Mégis milyen petesejtről beszélünk? A tablettának pont az a lényege, hogy a peterést akadályozza meg!

Mellékesen megjegyzem, hogy tabletta szedése alatt menstruáció sincsen, csak megvonásos vérzés.


1. Vérzés alatt nagyon egészségtelen a szex, mivel a méhszáj nyitott, és bármilyen kórokozó könnyebben fel tud jutni.


2. Elvileg a tabletta a 7 napos szünet alatt is véd. Gyakorlatilag meg volt itt olyan kérdés, hogy a hölgy arról kérdezett, hogy az ovutesztet meghamisíthatja-e a tabletta. Ugyanis tipikus ovulációs tünetei voltak a 7 napos szünetben, csinált ovu tesztet, ami pozitív lett.

Az orvosnál később kiderült, hogy tényleg peteérése volt a 7 napos szünetben.


3. A szex utáni vérzés nem normális. Utalhat méhszájsebre pl.


Mindenképpen menj el orvoshoz. Egy teszt meg nem fog megártani addig.

2012. máj. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oh! :/ Köszönöm szépen a válaszaitokat! És ha tényleg méhszájsebem van az hogy gyógyítható?
2012. máj. 10. 18:12
 5/10 kriszti8888 válasza:
Sziasztok!Véleményem szerint a gyógyszer sem 100%-os.Egyik barátnőm a lindinette mellett esett teherbe.Azért menj el nézesd meg magad,nem kizárt a terhesség.Az,hogy a szeretett kajáktól van hányingered eléggé utal rá.Tesztet csináltál már?
2012. máj. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hahó! köszönöm a válaszod! ebbe már csak az a vicc hogy én is lindinette bogyót szedek. :( Nem még nem csináltam tesztet: Még ahhoz sincs bátorságom...
2012. máj. 11. 21:57
 7/10 kriszti8888 válasza:
Bocsi, nem akarlak idegesíteni de komolyan írtam, nem viccbol. Nem 100-as a gyogyszer. Én is remenykedek ebben a hónapban de még van 2 hetem. Varok....... :-)Neked is sok szerencset!!!!! :-)
2012. máj. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És mégis meddig szándékozol várni? Én megértem, hogy félsz az eredménytől, de attól nem lesz jobb, ha a homokba dugod a fejed. Ha terhes vagy, akkor jobb, ha minél előbb kiderül. Ha nagyon húzod a dolog, még választási lehetőséged sem lesz.
2012. máj. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves kriszti8888 köszönöm szépen a válaszod! Akkor neked is minden jót kívánok! Kedves utolsó válaszoló a bátorságom egy napon múlott! nem hetekig húzom a dolgot....
2012. máj. 13. 17:47
 10/10 kriszti8888 válasza:
Szia!Tudsz már valami biztosat?Nagyon kíváncsi vagyok.:-)
2012. máj. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!