Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek, ha minden nap...

Szerintetek, ha minden nap szeretkezünk, nagyobb vagy kisebb az esélye a teherbeesésnek?

Figyelt kérdés
Fél éve próbálkozunk a babával. Eddig 3 naponta voltunk együtt, mert az "okos cikkek" a spermiumok minősége miatt ezt ajánlják. Viszont ez - eddig - nem jött be. Szerintetek nagyobb lenne az esélye a babának, ha minden nap összebújnánk?
2010. jún. 22. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy a kérdésedre válaszoljak valószínűleg nagyobb az esélye a teherbeesésnek. De a legjobb az ha a peteérés körüli napokban vagytok együtt. (már ha tudod pontosan hogy mikor van). Mi is fél éve próbálkozunk a babával de eddig semmi már, kezdek nagyon elkeseredni.
2010. jún. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
őszintén: nekem is 2 napot mondott az orvosom. de pl a babatervezok.otthona.net-en a terhesgörbék többsége olyan, hogy pé körül MINDEN NAP együtt voltak. sőt orvos netes oldalán is olvastam, hogy teljesen jó napi egy együttlét, ez elegendő idő a spermák újratermelődéséhez.
2010. jún. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Napi egyszer! nekem bejött ez. Minden este. Lányom már 20 hós.
2010. jún. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi is minden este együtt voltunk és mindkét babám elsőre sikerült.
2010. jún. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk úgy sikerült a kisfiunk, hogy mindennap együtt voltunk.
2010. jún. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinél másként, de orvos szerint 2-3 naponta eredményesebb.
2010. jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Peteérés táján minden nap együtt!!
2010. jún. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!