Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha mondjuk este ha szeretkezün...

Ha mondjuk este ha szeretkezünk a párommal bennem hagyom a spermáját reggelig, akkor mennyi az esélye a teherbeesésnek?

Figyelt kérdés
Ilyenkor nem folyik ki,mert rakok oda 2-3 zsepit ,meg fekvő helyzetben is vagyok.. valamennyi kijön, de nem vészes.
2009. dec. 26. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát az sok mindentől függ:mikor vagy termékeny,milyen a párod spermaminősége és gyorsasága...

De úgy általánosságban igen,nagy esélyed van a teherbeesésre ha benned marad a sperma.

2009. dec. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha közvetlenül utánna vagy 5 percig felmész gyertyaállásba akkor mégnagyobb :)
2009. dec. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. dec. 26. 13:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi két évig próbálkoztunk és cigiztem. Egy jó szex után nem is volt jobb, mint egy jó cigi, ígyhát minden cigi után felkeltem (és hát kifolyt) Amikor már majdnem két éve nem jött a baba, erőt vettem magamon és az utolsó 3-4 szex után nem mentem cigizni és azóta már nem is cigizhetek, mert 10 hetes terhes vagyok. :) K
2009. dec. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!