Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szex közben az óvszer lecsúszo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pokolipocok kérdése:

Szex közben az óvszer lecsúszott és bennem maradt, a barátom pedig belém élvezett. Mennyi az esélye, hogy terhes leszek?

Figyelt kérdés

teljesen kétségbe vagyok esve. fogalmam sincs, h miért kérdezem meg tőletek, talán azért h kicsit megnyugodjak. ezért kérlek titeket normális válaszokat adjatok.

amikor felnyúltam, hogy kivegyem az óvszert, volt benne sperma, valószínü, hogy a vége még benne volt az óvszerben, mikor elélvezett. mióta szexelünk a ciklusom csúszik, 28-35 napig folyamatosan változik, így nagyon bizonytalan a peteérésem ideje. 72 órás tablettára gondoltam, holnap tervezzük beszerezni, de már túl leszek az első 24 órán. adjatok tanácsot!



2012. jún. 25. 14:11
 1/7 okoska31 ***** válasza:

ha ennyire félsz miért vártok holnapig a beszerzéssel?


Elvileg elég kicsik a spermák, hogy valahogy kikerüljék a bent maradt óvszert - de azért elég kicsi az esélye, ha csak nem vagy túl nemzőképes...


Legközelebb meg fogja meg a végét, vagy vegyen méretben jobban passzolót - és csak akkor süljön el benned, ha biztos, hogy rajta van és nem sérült a gumi.

2012. jún. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a háziorvosom spanyolországba utazott, és nem volt nálam a tajkártyám, aztán a rendelő bezárt. anyáéknak meg félek szólni, bár tudom, hogy célszerű lenne. köszönöm a válaszod.
2012. jún. 25. 14:16
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

"72 órás tablettára gondoltam, holnap tervezzük beszerezni, de már túl leszek az első 24 órán."


1. És? Szerezd be most. Kérdés?

2. Lehet hogy utálatos leszek de szerintem kamu a kérdés. Hogy miért? Mert ha ennyire egyértelmű hogy mit kell csinálni akkor miért vacillálna még mindig?

2012. jún. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De jó a háziorvosodnak... Helyettesítésnek akkor is kell lennie.


A tablettát meg szerezd be holnap. (De minél előbb) Nem véletlenül hívják 72 órás tablettának és nem 24 órásnak.

2012. jún. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem kamu a kérdés, csak nagyon félek. és reménykedtem benne, hogyha meghallgatom mások véleményét megnyugtatnak, vagy ha pontosan megmondják mit csináljak könnyebben megteszem. ma már nem tudom beszerezni, holnap délelőtt viszont mindenképpen. köszönöm a válaszokat.
2012. jún. 25. 14:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Ügyelet mindig van, ahogy ügyeletes patika is. Még 4 óra sincs, könnyedén elintézhetnéd ma is.

A tabletta hatékonysága valóban az első 24 órában a legnagyobb.


Ha már erről sem tudsz szólni a szüleidnek, akkor gondolod, hogy az abortuszról könnyebb lesz beszámolni?

2012. jún. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
sok
2012. jún. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!