Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Te hogy látod ezt a kérdést?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogy látod ezt a kérdést? Igazam van vagy rosszul látom a dolgot?

Figyelt kérdés

Ha egy nő óvszer használata mellet terhes marad az a férfi hibája.

Férjem egyetért velem de kiváncsi vagyok mások hogy látják ezt.


2012. máj. 24. 10:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
nem feltétlenűl, sőt.. mindketőttök hibája :)) nem szép dolog ám a férfiakra fogni :DD
2012. máj. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
67%
mindkettő hibája!
2012. máj. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Vagy az óvszer hibája.

Sajnos velem előfordult!

2012. máj. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Lehet félreérthetően tettem fel a kérdést.Arra gondolok hogyha az óvszerrel gond akad akkor azt a férfi veszi észre nem?Báris nálunk a férjem ellenőrzi utána hogy minden okés -e.Ha a férfi időben szól ott a lehetőség az esemény utáni tabletta bevételére.
2012. máj. 24. 11:03
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Miért a férfi hibája? nyálazza át az óvszert mielőtt felhúzza vagy mi? a nő hibája hogy terhes marad mert nem megy abortuszra, ha meg óvszer mellett terhes LESZ az meg mindkettőjük hibája egyaránt, a pasié mert nem minőségi óvszert vesz és a nőé is mert azt hiszi onnantól szétteszi a lábát és ennyi.
2012. máj. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
szerintem egyik férfi sem venne ezt észre, max utána, de akkormár b_aszcsizhatjátok, :)) szerintem hülyefelfogás..
2012. máj. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
54%
Amikor leveszi a pasi, meg lehet állapítani, hogy gond van-e az óvszerrel, úgy, hogy belefúj, és megnézi, hogz ereszt-e. SZerintem ennyi belefér, söt, neki is könnyebb, ha utána nem kell abortuszra meg eseméby utániért járkálniuk.
2012. máj. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nálunk már sokszor szakadt el latex-mentes óvszer, mert bár rendesen használtuk, a hüvelyszárazságom miatt mégis sérülékenyebb volt, hiába a síkosító. Itt akkor az én hibám, hogy kiszakad, de mivel a problémámat az orvosok sem tudják kikezelni, ezért inkább az orvosoké... :)

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy egy óvszer kiszakadásánál bármelyik fél vagy akár a szállítást és tárolást végző cég, de még a gyártó gépsor is lehet a hibás vagy esetleg csak pont kifogtak egy anyaghibás darabot.

Egyébként kiszakadt példányok egy része csak "cselesen" szakadt ki, tehát nem cafatokban lógott, hanem egy kis részen eresztett.

2012. máj. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen a szakadt óvszer,nekünk még nem volt balesetünk.Öcsém azt mondta észre lehet venni,nekik volt sajnos de rögtön mentek gyógyszerért és nem volt gond.
2012. máj. 24. 11:11
 10/14 anonim ***** válasza:
54%
Az óvszer hibája. Sajnos benne van a pakliban, a csomagoláson is rajta van, hogy nem nyújt 100%-os védelmet a nem kívánt terhességgel szemben.
2012. máj. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!