Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most csak én gondolom rosszul,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most csak én gondolom rosszul, vagy igazam van?

Figyelt kérdés

Sztem minden kérdező, aki azt kérdezi, hogy szerintetek ,,bejövök neki", vagy ,,szeret-e engem avagy sem," csak azért kérdez ilyeneket, mert egyedül érzi magát, és szüksége lenne arra, hogy valaki meghalgassa, megértse a problémáját.

Úgyhogy ezeket a kérdéseket teljesen fölöslegesnek tartom, úgysem tudjuk ezekre a választ, csak a szerelmes kérdező tudhatja igazán. Én úgy gondolom, hogy ezek a kérdések csak kétségbeesett, magányos emberek próbálkozásai társaság, megértő fülek találására. Cáfoljatok meg, hogy ha ez nem így van!!


2010. ápr. 9. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
hát barátom.....Teljesen igazad van !
2010. ápr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
termeszetesen,ok szeretnenek egy olyan valaszt kapni tollunk hogy mond azt a szot neki hogy szeretlek es minden rendben lessz,azt hiszik hogy mi csodakra vagyunk kepesek,mar el sem olvasom azokat a kerdeseket,naponta tobb es tobb van belolluk,vagy egy lany hogyan szollitson meg egy fiut,mi van ezekkel a gyerekekkel?sok hulye kerdes van itt,de ez jo volt ;)
2010. ápr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi az elismerést :D
2010. ápr. 9. 22:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy így van, és ez az oldal nem arra lett kitalálva, hogy megfejtsük mások gondolatait, sokszor engem is idegesítenek már az olyan kérdések amire senki nem tudja igazán a választ, csak maga a kérdező, ugyanakkor a nyugodtabb pillanataimban megértem őket, mert én is voltam bizonytalan, és voltam nehéz helyzetben amikor jól esett volna, ha valaki támogat az elképzelésemben, legyen az akár idegen ember. Sajna ezt sokan csak ilyen helyeken találják meg, az "én időmben" még nem is volt internetünk emlékeim szerint. Azt kell hogy mondjam oké, azok a kérdések sem mindig normálisak, de ez most mennyivel jobb? (minden sértés nélkül)
2010. ápr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
22:17, neked is részben igazad van! én is megértem, hogy bánatosak, nekem is volt már ilyen, de ahogy már mondtam ezek teljesen fölöslegesek, inkább egy fórumon kéne ezeket kibeszélni
2010. ápr. 9. 22:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy fölöslegesek, senki nem mondta hogy nem, de tudom mit éreznek, mert én is pont ilyen voltam 12-14 évesen, és jól esett volna megerősítéseket kapni. Ők még nem fogják fel hogy badarságokat kérdeznek és megmagyarázni sem fogod tudni nekik. Egyik héten megtalálják a nagy szerelmet, következő héten is, akkor már más személyében, és persze mindig felteszik a kérdést: vajon szeret? Most már én is csak nevetek az akkori énemen, de arra is emlékszem mennyire boldog voltam akkor még. Teljesen feldobódtam ha hozzáért a kezemhez az imádott srác, vagy rám mosolygott. Ez nem feltétlenül magányosságon múlik, emberfüggő. :) Inkább csak egyfajta megerősítést várnak, amibe kapaszkodhatnak, még akkor is, ha csak sablon szövegeket tudunk nekik mondani. A másik kedvenc kérdésem a "terhes vagyok?" kategória, de ebbe most nem megyek bele! :)
2010. ápr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ez nekem is eléggé mulatságos, de igazad van, nem érdemes belekezdeni. már csak a korodra lennék kíváncsi, mert eléggé fölvilágosult, és szimpatikus vagy :)
2010. ápr. 9. 22:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó úton a 20 felé :)
2010. ápr. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én 16 :))
2010. ápr. 9. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!