Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes vagyok, mit tegyek? 18/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok, mit tegyek? 18/L

Figyelt kérdés
A barátommal, aki szintén 18 éves, védekeztünk, ráadásul fogamzásgátlót is szedek, mégis teherbe estem 5 hete. Nem hibáztunk, de nagyon szerencsétlenül jártunk. Nem tudom mi tévő legyek, ha megtartom tönkremehet az életem, fel kell adnom a sulit és a táncot, de ha elvetetem, a jövőm mehet tönkre esetleges következményeitől... Tudom, nincs jó út, de képtelen vagyok eldönteni, melyik a kisebb rossz. :(

2012. ápr. 18. 07:05
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon gratulálok szívből!!! Én mindent megtennék, hogy terhes legyek sajnos nem sikerül, olvasom a sok abortuszt támogató hozzászólást és kinyílik a bicska a zsebemben!! Azoknak hogy van pofájuk gratulálni, akik nemrég még azt mondták, hogy vetesse el nyugodtan!? Álszent rb@ncok...
2012. máj. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim válasza:
40%

Olvastam a kérdésedet , 1-2 napja . Azért szurkoltam , hogy tartsd meg azt(azokat) a babát . Szerintem jól döntöttél ! Aki az leírta hogy elvetette a gyereket 19 évesen arra inkább nem mondok semmit , engem ez a mondata rázott meg "remélem ez a baba még visszatér hozzánk" , nagy valószínűséggel semmilyen babájuk nem lesz , mert nagy az esély hogy , ha egyszer már elvetetett egy babát nem lesz neki gyereke . De persze mindenkinek a szíve joga , hogy megöli-e a gyerekét ... Az előttem írónak remélem összejön a baba. Ne aggódj az életedet nem tetted tönkre , sőt így még gyönyörűbb lesz :) Csak megváltozik . A legtöbb h-lye pasi ott hagyott volna , igazán rendes barátod van és hogy el is jegyez , az már csak hab a tortán . Ő és a családod meg a barátaid segíteni fognak , biztos még így is lesznek nehézségek , de biztos leküzditek . Sokáig tartó szerelmet és sok boldogságot a babákhoz !


13/L

2012. máj. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
akartam én is írni, hogy nem "teszi tönkre az életed", hanem inkább más lesz. akkor se ítéltelek volna el, ha elveteted, de így gratulálok. Sir Walter az elején meg hülyeséget írt, mi az, hogy cikizik, mert csak 18 év van a szülei meg ő közte? miért tudnák, egyrészt, másrészt nem olyan fura az...
2012. máj. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok? Jól vannak a kicsik? :)
2012. aug. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsi vagyok, bár kicsi mellett lehet nem nagyon van ideje :)

Lehet priviben kéne.

2012. aug. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!