Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes vagyok, mit tegyek? 18/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok, mit tegyek? 18/L

Figyelt kérdés
A barátommal, aki szintén 18 éves, védekeztünk, ráadásul fogamzásgátlót is szedek, mégis teherbe estem 5 hete. Nem hibáztunk, de nagyon szerencsétlenül jártunk. Nem tudom mi tévő legyek, ha megtartom tönkremehet az életem, fel kell adnom a sulit és a táncot, de ha elvetetem, a jövőm mehet tönkre esetleges következményeitől... Tudom, nincs jó út, de képtelen vagyok eldönteni, melyik a kisebb rossz. :(

2012. ápr. 18. 07:05
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
33%
az igazi gond abból lehet a tablettát szedtél...az a gyerekre nézve nem jó dolog.
2012. ápr. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem velünk kell megbeszélned, hanem a pároddal.

Ma a maradandó károsodásnak nagyon kicsi az esélye, viszont mivel bogyó mellett lettél terhes, én nem kockáztatnék

2012. ápr. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 A kérdező kommentje:
Szerencsére csak 4 hónapig szedtem, és amint megtudtam hogy terhes vagyok, abbahagytam. De még mindig nem tudom mi tévő legyek, félek egy ilyen döntést meghozni.
2012. ápr. 18. 07:13
 4/65 anonim ***** válasza:
barátod mit mond?szüleid?
2012. ápr. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:
Tudom, barátommal is beszéljük folyamatosan, ne haragudjatok, csak kétségbe vagyok esve, és reméltem pár javaslatot. :(
2012. ápr. 18. 07:15
 6/65 anonim válasza:
100%

Minden védekezési módnál megvan az esély a babára.


Szóvalm a felelősség nem erősség...


Beszélnetek kell mindkettőtök szüleivel. Nehéz, húzós, de ha egyedül nem megy nektek a döntés akkor velük kell átgondolni közösen.

A fiú tudja?

2012. ápr. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 A kérdező kommentje:
Barátom és szüleim is 100%-ban rámbízták, ami végülis kedves, de nem segítettek nekem sokat :( csak mellettem állnak
2012. ápr. 18. 07:16
 8/65 anonim ***** válasza:
94%

akkor nincs kérdés!tartsd meg.te még szerencsés helyzetbe vagy...

lehet lepontozni

2012. ápr. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
100%
szerintem vagy tartsd meg vagy add örökbe
2012. ápr. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 A kérdező kommentje:
Én nem fogok lepontozni, én is sokat gondolkoztam ezen, talán tényleg ezt kéne. Halasztani a suliban lehet, viszont a jövőmet elcseszni nem jó terv, csak a baj, hogy túl nagy felelősség most egy gyerek. Túl nagy teher, és ha megtartanánk a legjobbat akarnám neki, de nem biztos hogy meg is tudnám adni. Ez egy szemét világ. Szüleim is futnak a pénz után, és egy gyerek nem kis költség, még ha mindkét család segít, akkor sem :(
2012. ápr. 18. 07:22
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!