Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tennél ha a babát tervezné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a babát terveznétek de kiderülne hogy a csajod fogamzásgátlót szed?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 14. 09:11
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
23%
Egy ilyen nőnek nem való a gyerek aki a saját testét félti ezért nem akar szülni. Arra nem gondoltál,hogy borzalmas anya lenne?
2012. máj. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
3%
Anti anya. Anyai ösztön 0. Már ne is haragudj,de ez kiakasztó.
2012. máj. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
35%
Ha valóban szeretne és gyereket akarna tőled, akkor nem aggasztaná a külseje. Szerintem aki a külseje miatt nem vállal gyereket, az önző. Szerinted milyen anya lenne belőle? 25N
2012. jún. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
Azt mint Bartha.
2012. jún. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
83%

Már nem is azért, de szerintem teljesen normális dolog, hogy megijed, hogy hogyan fog kinézni szülés után. ÚGy csináltok, mintha a megtestesült erkölcs lennétek.

ÉS SZERINTEM IS ocsmány dolog, hogy valaki egy ilyen dologban hazudjon a párjának, de azért ne mondjatok már ilyeneket, hogy nem anyának való... Megijedt, vagy kapuzárási pánik, vagy mittomén.

Még ha nem is vallja be senki, azért a nők 75-90%-a biztos, hogy hüledezve gondol arra, hogy mekkora lesz a baba kihordása után..

2012. jún. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
78%
Hát nem tudom. Lehet, hogy én flesselem túl, de ne lehet, hogy egyszerűen tele van félelemmel a csaj? Én a helyedben elbeszélgetnék vele, mielőtt döntenék. Szerintem fél a felelősségtől, fél attól, hogy milyen anya lesz, stb stb. És igen, fél attól is, hogy megváltozik a teste. Persze amikor már megvan a baba, akkor már semmi sem számít, hiszen egy kis csoda ez, de szerintem nincs baj azzal, hogy még tart a dologtól. Igaz, nagyon nem szép, hogy titokban ilyesmit csinált, megérdemelne egy fenekelést, de talán azért nem merte elmondani, mert te annyira lelkesen beszélsz a babáról. Talán nem akart megbántani, mert látta, mennyire örülsz. Szerintem végül pont ezért mondta el. Mindenképp beszélgess el vele! És ha végül folytatjátok, akkor biztasd, hogy mellette leszel a terhesség alatt és utána is.
2012. jún. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim válasza:
Kapcsold le a Barátok közt-t!!!! ;)
2012. jún. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
ez már annyira uncsi és közhely a gyerekválalás..én nem szeretnék gyereket sosem..
2012. jún. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
78%

Nem azért, de azt nem kérdezted meg tőle, hogy miért hazudott erről?

Lehet az egész ronda lesz a testem, meg minden, ilyen másodlagos kifogás, azért, hogy ne veszítsen el téged, mivel úgy gondolja, hogyha most nem akar gyereket, akkor te elhagyod.

Mellesleg a test ronda lesz dolgoktól én is félek, meg sok egyébtől, mert van ismerősöm aki nő létére terhessége után kopaszodásnak indult, anya fogai a terhesség alatt gajra mentek, másik ismerős cukorbeteg lett (nem csak a terhesség alatt, úgy is maradt), másik nő, pedig az agyában lévő valami érbigyó miatt, az erőlködéstől belehalt a szülésbe... Szóval értem én, hogy egy csávó a hasára üt, hogy na én gyereket szeretnék, de ő egy fikarcnyi rizikót sem vállal a testéből a gyerek miatt, ha a nő meg szerintem teljesen jogosan fél ettől, akkor le van hordva minden sz.rnak, hogy nem anya az ilyen...

Persze hazudni nem volt szép, de ha nem beszélhetett veled erről őszintén, akkor mégis mit tehetett volna?

2012. jún. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 okoska31 ***** válasza:
Mert ő nem alázott meg azzal, hogy azt mondta, hogy gyereket csináltok, közben meg szedte a tablettát, mi?
2012. júl. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!