Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tennél ha a babát tervezné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a babát terveznétek de kiderülne hogy a csajod fogamzásgátlót szed?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 14. 09:11
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk róla és ott vallotta be hogy szedte . Pedig én tökre bele éltem magam hogy lehet hogy most lett terhes meg ilyenek .
2012. ápr. 14. 10:50
 22/44 A kérdező kommentje:

Ja és tölem akar gyereket . De már nem birom ki nélküle .

Rossz ugy felkellni hogy nincs ott mellettem .

Nem mosolyog rám meg ilyenek . Habár a szex is hiányzik .

2012. ápr. 14. 10:52
 23/44 anonim ***** válasza:
90%
Lehet nekem is egy-két kérdésem? Miért hagytad el? Mert fogamzásgátlót szed és nem akar babát, vagy mert ezt eltitkolta előled? Ha azt mondja, ő még nem akar most gyereket, várjatok, belegyeztél volna? Az, hogy nem mondta el neked, hogy gyógyszert szed, az elég durva, de biztosan meg volt rá az oka. Lehet, hogy azt érezte, gyerek nélkül már nem is kellene neked. Amit egyébként a szakítással most valószínűleg meg is erősítettél benne... Ha a párom nekem is 'erőltetné' a gyereket, de én még nem állnék rá készen (de biztos lennék benne, hogy ő az igazi, és abban is, hogy egyszer majd készen fogok állni rá), ugyanezt tenném.
2012. ápr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
Nem hagytam el csak mondtam hogy menjen el mert nem akarok mindent a fejéhez vágni . Azért mondtam neki hogy költözzön el , mert hazudot . Ha valakivel babát tervezek ( amiről ö is tudott) akkor felesleges . De legalàbb bevallotta és nem bukott le .
2012. ápr. 14. 13:49
 25/44 A kérdező kommentje:
Ha azt mondja hogy nem akar gyereket akkor ok de ő csak rám hagyta az egészet .
2012. ápr. 14. 13:50
 26/44 anonim ***** válasza:
5%
figyelj: anya 29 éves volt, amikor én megszülettem (első gyerek vagyok), és én szinte még semmi nyomot nem hagytam rajta! tényleg! pedig nem tökély a génállományunk, anyunak és nekem is végig striás a combunk, meg képesek voltunk 150 centinél magasabbra nőni, de tényleg igaz. és úgy sem néz ki olyan rosszul, hogy 37 (!) évesen szülte a harmadik gyerekét! de igen, a legkisebb miatt már megereszkedett a melle, a hasa... de velünk még nem (húgom két évvel fiatalabb)! mutasd meg ezt nyugodtan a barátnődnek! tényleg nem lesz fiatalabb! minél később vállal gyereket, annál jobban tönkre fog menni! ne azokra a nőkre gondoljon, akiket viccoldalakon lehet látni! kb. 0% az esélye hogy úgy nézzen ki. meg fog-e hízni? igen. le fogja tudni adni? igen. földig fog lógni hasa/melle? nem!
2012. ápr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
60%

"kb. 0% az esélye hogy úgy nézzen ki. meg fog-e hízni? igen. le fogja tudni adni? igen. földig fog lógni hasa/melle? nem!"


Hát nálunk is jó lett volna ha így van. De meghízott, kb 95kg most, volt vagy 5x mikor megismertem. Leadni nem tudja, de ha le is adná a bőre jó lenne takarónak. Nem, hogy kinyúlt de szarrá repedt az egész teste. Meglehetősen visszataszító. Százezreket költöttünk kenőcsökre meg kezelésre, plasztikázni meg nincs értelme, hogy méteres zipzárak legyenek rajt. A melle lapos és a hasáig csüng. Szóval óvatosan a buzdítással, mert egy fecske nem csinál nyarat.

2012. ápr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
Kiakasztó azért hogy én gyereket tervezek ö meg tablettát szedd . Mondtam neki hogy költözzön vissza , de a gyerek dolgot meg kell beszélni .
2012. ápr. 16. 18:54
 29/44 anonim ***** válasza:
44%
Mindenképp dobnám a helyedben. Gondolkozz már, miben ver át! Ilyen csajjal nemhogy közös jövőt,de még közös jelent sem tudnék elképzelni!
2012. máj. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
64%
Nézd, ha teljesen más elképzeléseitek vannak a jövőt illetően, hiába szeretitek egymást, valamelyikőtök szenvedni fog, ha ezt nem tudjátok megbeszélni, és együtt maradtok. Lehet, hogy elég lenne egy hosszú beszélgetés arról, hogy te akkor is szeretni fogod, ha felszed pár kilót és lógni fog a melle, de lehet, hogy egyáltalán nem akar gyereket. Mindenképp beszéljetek erről! 25N
2012. máj. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!