Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tennél ha a babát tervezné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a babát terveznétek de kiderülne hogy a csajod fogamzásgátlót szed?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 14. 09:11
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
ideges lennék, de nagyon
2012. ápr. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
74%
Átgondolnám, hogy jó ötlet-e a babavállalás vele!
2012. ápr. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
85%

kikapcsolnám a Barátok köztöt!! :D


azon kívül meg kidobnám....ki tudja mibe hazudott még...meg nem épp jó pont ha csak te tervezel gyereket, így nem biztos, hogy hosszútávra tervez veled

2012. ápr. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Megbocsátanátok neki ?
2012. ápr. 14. 09:23
 5/44 anonim ***** válasza:
93%
Egy hosszú beszélgetéssel kezdeném, mert egy ilyen nagy csalásnak alapos oka lehet. Biztos, hogy mindketten terveztétek? Ezek szerint ő nyilván nem akarja még: félti a fiatalságát, még bulizni akar, nem érzi stabilnak a kapcsolatotokat/anyagi helyzeteteket, fél a szüléstől és a felelősségtől, félhet attól, hogy te nem segítesz neki, stb. Ezer oka lehet, le kell ülni és normálisan megbeszélni. Ha pedig neked nem akar szülni, akkor el kell engedni, mert nem veled tervez, úgyhogy időpocsékolás.
2012. ápr. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Azt mondja állandoan hogy akkor nem lenne olyan mint régen . A melle meg az egész teste más lenne . Az esküvőt tervezzük de nem tudom hogy elhagyam -e vagy ne . :(
2012. ápr. 14. 09:37
 7/44 anonim ***** válasza:
63%

Egyet kell értenem az #5. hozzászólással...

Sajnos ez egy olyan súlyos sorozatos hazugság, amit nem lehet figyelmen kívül hagyni. Emellett már bocs de idiótát csinált belőled! Megbeszélni meg kellene mindenképpen de én úgy ülnék le vele, hogy a szakítást is egyúttal beszéljük meg.

2012. ápr. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
26%
ugyan ez volt a barátökköztbeis!!!:D:D:D:D
2012. ápr. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem és saját bevallása szerint ő is . Nem szeretném azzal megalázni hogy megkértem a kezét most meg akkor szakitanék .
2012. ápr. 14. 09:44
 10/44 anonim ***** válasza:
80%

,,Nem szeretném azzal megalázni hogy megkértem a kezét most meg akkor szakitanék ."


De ne csak őt nézd, hanem saját magadat is. Gondolkozz el rajta és beszélgess erről vele, hogy jövőben egyáltalán akar-e babát. Megváltozik a teste....ez önzőség a részéről.

2012. ápr. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!