Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek hány éves kortol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány éves kortol normális ha egy lány elkezdi szedni a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

a kérdésem arra irányulna hogy meik az a korszak amikor ideális a fogom oszt kikapom modszer helyett, már fogamzásgátlással védekezük?

18F



2012. ápr. 14. 08:02
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Elirtam a korom, de mindegy mindig azt hiszem hogy még 18 vagyok... :)
2012. ápr. 14. 08:04
 2/16 anonim ***** válasza:

az óvszerről még nem hallottál?

a fogamzásgátlónak egy csomó mellékhatása van.

2012. ápr. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

én is inkább az óvszerre szavazok.

én 17 évesen kezdtem el szedni a gyógyszert(kipóbáltam 2 fajtát és még a Nuvaring hüvelygyűrűt is,egyik se volt jó) és azóta ,pedig már nem is szedem állandóan migrénem van mikor megjön,pedig előtte nem volt soha!!

2012. ápr. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Eloszor is tisztazzunk valamit: a "fogom oszt kikapom" nem vedekezesi modszer.

A kerdesre valaszolva pedig nem kortol, hanem fejlettsegtol fugg. Ha teljesen hibatlanul rendszeres a menstruacio es ha mar befezodott a novekedes (mind magassag, mind szelesseg), akkor elvileg mehet. Elvileg.

2012. ápr. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Egyebkent nalam is sok mellekhatasa volt, es en is ketfelet probaltam. 3. valaszolo voltam
2012. ápr. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"a kérdésem arra irányulna hogy meik az a korszak amikor ideális a fogom oszt kikapom modszer"


EZ NEM MÓDSZER, csak hülyék hagyatkoznak erre.


"már fogamzásgátlással védekezük? "

A fogamzásgátlás NEM EGYENLÖ a fogamzásgátló tablettával, az csak EGY módszer.

A tabletta nem olyan, hogy kortól függöen mindenki szedheti, söt sokan egyáltalán nem használhatják, mert a szervezetük nem birja.

Eleve túl fiatal nöknek nem célszerü, mert nagyin meg tudja a hormonrendszert zavarni. De késöbb is elég sok mellékhatása lehet, ezért csak alapos orvosi kivizsgálás után lehet elkezdeni.


HA van benned valamennyi felelöségtudat - meg ész -, akkor vegyél óvszert, attól nem lesz egyikötöknek sem baja, és még véd is a terhesség ellen, ha szabályosan használod, akkor igen megbizható fogamzásgáltó módszer. (A "kikapom" nem megbizható, a nemkivánt terhességek jó része igy indul.)

2012. ápr. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

de hallotam az óvszerről, és haszáltam is párszor... de akkor szerintem meg te nem probáltad még ovszer nélkül... ha nem tudod mi a kető között a külömbség... ( kesztyübe kezetmosni...)

az jó hogy jött egy csomo válasz, és van közöttük jó, de kort senki nem irt... pl. én xy évesen kezdtem el...

2012. ápr. 14. 08:33
 8/16 A kérdező kommentje:

6. kommentelő mond valamit, de az ovszert nem szeretem, tehát nem érdekel.... a fogom és kikapom modszer, oké hogy veszélyes, de én már másfél éve csinálom hibátlanul... :)

és ismerek olyat aki 6éve a mai napig ugycsinálja 24éves lánnyal...

2012. ápr. 14. 08:36
 9/16 anonim ***** válasza:

A megszakításos aktus elég nagy önuralmat és figyelmet igényel! És sokszor az egész aktus lényegét csapod agyon ha kikapod.


#2


A migréned nem a gyógyszertől van, hanem valószínűleg helytelen epeműködés, epekő miatt. Ezt "kihozhatta" a gyógyszer, de csak idő kérdése volt.


Kérdező:

Szerintem menj el a nőgyógyászhoz és állítson be valamit, ha a párodnak nem megfelelő -ami sok esetben érhető- az óvszeres közösülés.

2012. ápr. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nem ertem miert kell tablettakat adni a noknek... de ti tudjatok. en soha nem szedetnek hasonlot a kedvesemmel! tanuld meg kontrolalni az ejakulaciod, vagy tanulj meg ugy orgazmust megelni hogy elelvezz. (tantrikus szeretkezes)
2012. ápr. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!