Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek hány éves kortol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány éves kortol normális ha egy lány elkezdi szedni a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

a kérdésem arra irányulna hogy meik az a korszak amikor ideális a fogom oszt kikapom modszer helyett, már fogamzásgátlással védekezük?

18F



2012. ápr. 14. 08:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

kontrolálni az ejakuáciot?... ez most komoly? huuuha vannak itt gondok...

a kérdésem nem az volt hogy HOGYAN VÉDEKEZZEK...

mert azt nekem ne mondja senki hogy nem kell fogamzást gátolni, csiáljam csak gumiba , meg minden más egyéb hülyeség... hanem korra irányult a kérdésem...

gondolom anyád se ugy esett teherbe hogy kiszakadt a gumi, mert ő se szed fogamzás gátlot... mégegyszer: hány éves kortol már kevésbé veszélyes, ha a barátnőmnek teljesen átlagos a fejlődése...???

2012. ápr. 14. 08:49
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

nem értem a kérdést....


nekem 16 évesen mondta bőrgyógyász hogy miratassak fel magamnak fogamzásgátlót, mert nagyon csúnya volt a bőröm, rendszertelen a menzeszem, és erős volt a szőrösödésem is... akkor nem mentem el... 18-19 évesen sikerült rá vennem magam hogy elmenjek és irassak magamnak (és igen, nekem is migrénem van azóta, de ideggyógyász megmondta hogy öröklött migrén hajlam, csak éppenséggel a gyógyszer fokozza -> azóta rájöttem mi fokozza még jobban és probálom elkerülni őket)


van aki felezi a párjával a tabletta költségeit, nekem az exem értetlenkedett hogy miért szedem mikor nincs senkim... nem érti hogy nem a pasik miatt szedem, hanem magam miatt.... kényelmesebb így kiszámolni hogy mikor lesz mikor nem, és nem kell azon aggodnom hogy megyek nyaralni és pont akkor jön meg akárhogy választok a naptáram szerint (mert erre is volt példa 16 évesen hogy ciklus közepén megint megjött mert épp nyaralni mentünk)


szóval ez ember függö ki mikor kezdi el, és az sem biztos hogy azért szedi mert pasija van...

2012. ápr. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

egyik válaszolónak.

de igen a migrénem a gyógyszertől lett,nőgyógyász állapította meg.

2012. ápr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

15 évesen kezdtem,nem éltem akkor még szexuális életet.Egészen majdnem 24 éves koromig szedtem,kisebb nagyobb szünetekkel.18 felett már éltem szexuális életet rendszeresen.

Szerintem 17-18 év körül elkezdeni a normális.

2012. ápr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
15évesen kezdtem el szedni .. de a tabletta melett is terhes lettem, ugyh szerintem akár szeded, akár nem, nincs jelentőssége :/
2012. jún. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 bensdorp ***** válasza:
08:27 teljesen jó választ írt. A hormonok által befolyásolt nemi- és csontfejlődés vége pedig átlagosan a 21-22. életévre várható. 24 éves kor után már teljesen biztonságos. A nőgyógyászok viszont már 16 éves kortól ajánlják az aktív nemi életet élőknek, mivel túl sok a "fogom oszt kikapom" felelőtlen ember, és ez kevesebb egészségügyi kockázattal jár, mint a művi abortuszok.
2012. jún. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!