Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tennél ha a babát tervezné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a babát terveznétek de kiderülne hogy a csajod fogamzásgátlót szed?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 14. 09:11
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy akar babát .
2012. ápr. 14. 09:48
 12/44 A kérdező kommentje:
Ja és azt gondolja hogy nekem nem tetszene már a teste . És ezért is szedett tablettát .
2012. ápr. 14. 09:50
 13/44 anonim ***** válasza:
63%
Akkor meg nem bízik benned vagy én nem tudom, mert ha biztosítottad róla, hogy szép és nagy pocakkal is szeretnéd, akkor a barátnőd fejében van a gond.
2012. ápr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
58%
Lehet ő is a Barátok közt rajongó...
2012. ápr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs hogy mit kéne tennem .
2012. ápr. 14. 09:55
 16/44 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy tényleg annyira szeret?
2012. ápr. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
Igen . Eddig együtt laktunk . Mondtam neki hogy költözzön el . 1 hete történt . Àllitólag nem birja ki nélkülem és nagyon megbánnta .
2012. ápr. 14. 10:02
 18/44 A kérdező kommentje:
26 éves nem gondolom hogy túl fiatal lenne egy gyerekhez .
2012. ápr. 14. 10:23
 19/44 anonim ***** válasza:
67%
Beszélgettetek már arról, hogy ő hogy tervezi a jövőjét? Egyáltalán szán-e benne babának szerepet ill. tőled akar-e?
2012. ápr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
71%

Rossz hírem van a lánykának: ennél már csak idősebb lesz!

Idővel nem lesz ilyen a melle, a teste, a hasa.

DE!

A szülés és a terhesség önmagában nem "teszi tönkre" egy nő testét. Több kisgyerekes nőt ismerek, aki soha nem volt plasztikai sebésznél, van gyereke (netán több is), és bátran karcolhat a strandon bikiniben: leesik a pasasok álla.

Negyven feletti, három gyerekes nőben is ismerek ilyet!


Meg olyan 16 évest, akinek térdig lóg a melle, meg szabályosan lifeg a feneke, pedig túlsúlya sincs.


A tabletta szedése inkább tünet, mint maga a "betegség". Ugyanis eléggé beteg, sőt halálán van az a kapcsolat, ahol a lány nem szül gyereket, mert fontosabb neki a teste.

Most vagy ennyire önző, és akkor nem való anyának, vagy ennyire fél tőle, hogy ha lesz pár csíkja, narancsbőre, vagy három kiló feleslege, akkor el fog téged veszíteni.

Utóbbinak komoly oka kell legyen.

2012. ápr. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!