Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet a baj? Szedem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Szedem a fogamzásgátló tablettát, és még van belőle egy hetem, de pénteken ennek ellenére barnáztam, tegnap már egy kicsit pirosabb lett, mára már meg semmi. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 06:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Valszeg áttöréses vérzés. Mennyi ideje szeded ezt a tablettát?
2012. ápr. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt a gyógyszert 2. hónapja szedem. Az ez előtti gyógyszert másfél évig szedtem, és pont az ilyen tünetek miatt cserélte le a dokim 2 hónappal ezelőtt. Tegnap se volt nagy mennyiségű vérzésem, csak pár csepp. Pénteken meg ugye csak barnáztam.
2012. ápr. 1. 07:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Esetleg túl erős, vagy túl gyenge a hatóanyag. Nézd meg mind a két gyógyszer papírját.
2012. ápr. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy gyenge a gyógyszered, de azt sem tartom kizártnak, hogy nem szedhetsz fogamzásgátlót. Az egyik ismerősömnek is voltak hasonló tünetei és azt mondták, hogy tud fogamzásgátlót használni mert úgy reagál rá a szervezete ahogy kéne.
2012. ápr. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tegnap felhívtam az orvosom, mert aggaszt azért egy kicsit, hogy emiatt váltottunk gyógyszert, és most megint kezdi... Holnapra kaptam hozzá időpontot. Inkább megmutatom magam, mint sem hogy valami baj legyen...
2012. ápr. 1. 07:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt jól teszed. Igaz én eddig csak egyféle gyógyszert szedtem, de annál az első 3 hónapban nekem is volt áttöréses vérzésem, aztán beállt normálisra minden.
2012. ápr. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát majd holnap minden kiderül. Az első hónapba nem volt semmi gond, csak most a 2.-ba... Meg azt hittem, hogy teljesen meg fog jönni, mert végig a 2 nap alatt úgy görcsöltem, hogy nagyon, aztán mára már ugye semmi nincs... Hát nem tudom mi ez...
2012. ápr. 1. 08:13
 8/10 anonim ***** válasza:
De ez nem attoreses verzes, hanem pecsetelo verzes! Kulonben meg teljesen normalis annal, aki tabit szed.
2012. ápr. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tegnap délután megint volt egy kis vérzésem.... Egyszer elmúlik, egyszer visszajön :(. Mi lehet ez? :(
2012. ápr. 2. 08:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Még mindig pecsételő vérzés. -.-
2012. ápr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!