Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 17 évesen fogamzásgátló tabi?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen fogamzásgátló tabi? Vélemények?

Figyelt kérdés

2012. márc. 31. 10:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
nincs ezzel semmi baj, de téged miért mások véleménye érdekel, ha a saját biztonságodról van szó?
2012. márc. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
igaza van az elsőnek, de amúgy meg én nem ajánlom mert mi értelme van bombázni a szervezeted azzal a sz*rral, ha használhattok gumit is? Ismerek több olyan lányt akik rohadtul meghíztak tőle, bár lehet hogy ők rontottak el vmit nem tom :)
2012. márc. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

azért mert hallottam hogy x évesen nem javasolják és a kérdés az hogy ebben már belefér? vagy még korai?

válaszokat várom :)

2012. márc. 31. 11:14
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Te tudod, de én soha nem szednék többet. 18 évesen kezdem, 4 félét kipróbáltam, 20 kilót felszedtem(Nem, nem zabáltam)
2012. márc. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
köszi, várom a többieket
2012. márc. 31. 11:16
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

én is szedtem 17 éves koromtól, és nem híztam tőle. mondjuk én abbahagytam másfél év után, amikor szakítottunk.


viszont én nagyon szerettem, csak hogy jó példát is hallhass:

- nőttek a melleim tőle

- nem voltak pattanásaim

- végre tök kiszámítható lett a ciklusom, amíg szedtem (amióta abbahagytam, megint több napokat késik-előbb jön)

- nem haltam meg a menstruáció első napján a hasgörcsöktől

- akkor és ott szexelhettünk, amikor csak akartunk, extrém helyszíneken is, mert nem kellett gumival baszakodni


szóval szerintem megéri. és nagyon is tisztában vagyok a hormonokkal és hatásaikkal, mivel ezt tanulom, de még így is azt mondom, hogy totál megéri. csak előtte vizsgáltasd ki magad.


általánosságban amúgy azért van itt ennyi negatív tapasztalat, mert sokan úgy jönnek ide, hogy pont valami hasonló problémáról kérdezősködjenek. aztán itt összegyűlnek az emberek. de elég sok ismerősöm szed bogyót, és senkinek semmi baja tőle.

2012. márc. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#6 köszi a választ sokat segítettél :)
2012. márc. 31. 11:28
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem korai, előtte úgyis el kell menned a dokihoz, ha valami gond lenne, az ott úgyis kiderül. A hízással én sem találkoztam, sem saját magamnál, sem az ismeretségi körömben bárkinél.. Aki ettől meghízik, az valószínűleg mástól is meghízna, csak jó valamire fogni. Én tavaly októberig hallani sem akartam a bogyóról (mondjuk nem is a szedéssel kapcsolatban voltak fenntartásaim, mert úristen, egy negyed körömnyi gyógyszer, na bumm... fejfájáscsillapítót is hetente szedek, ez nem ügy... Inkább az volt a gond, hogy előtte a nődoki megvizsgál, eléggé féltem ott az 'első alkalomtól':)). Most már fél éve szedem, semmi gond nincs vele, az első pár levélnél volt barnázgatás, kicsit talán érzékenyebb (értsd:hisztisebb) lettem, de ez lehet, hogy más miatt van, én nem akarom mindenáron a tabira fogni:) Szerencsére a párom tudja ezt kezelni:D Szóval a lényeg: ha van egy komoly párkapcsolatod, akkor simán megéri elkezdeni, saját magadnak kell kitapasztalni, hogy működik-e nálad:)
2012. márc. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Az, hogy hízol-e tőle, csakis attól függ, hogy jó-e neked az a tabletta.

Én mondjuk sokkal jobban fogyok, amióta szedem, eddig 37 kg-t adtam le.

Amúgy én is 17 évesen kezdtem (pont a szülinapomon:))

2012. márc. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

lol, hogy lepontoztak azért, mert leírtam, hogy nekem miért volt jó a tabletta, meg miért szerettem, meg hogy én igenis ajánlom :D beszarás :D így adjon tanácsot az ember xD


úgy látszik, egyeseknek fáj, hogy nekik nem volt jó a tabletta, másoknak meg igen. ezaz emberek, irigység rulz.

2012. márc. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!