Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye annak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye annak, hogy valaki fogamzásgátló szedése mellett terhes lesz (rendes szedéssel, anélkül, hogy elfelejtette volna időben bevenni)? Van valakinek ilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:

statisztikailag 0.5% körül van

ebbe az is benne van, hogy az illető nem csak minden szemet bevesz, de hányás, hasmenés, illetőleg anitbiotikum vagy más a foggátló hatását csökkentő gyógyszer szedése esetén használ kiegészítő védekezést

2012. márc. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0,1-1%
2012. márc. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0,05°%
2012. márc. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Az esetek döntő többségében van a szedés közben valami baki pl.: hányás, hasmenés, gyógytea, antibiotikum vagy más gyógyszer, ami csökkenti a felszívódást...


Én most gyógyszer mellett lettem terhes (12 hetes vagyok), szemet nem hagytam ki, nem hánytam és nem volt hasmenésem, így elég értetlenül álltam a dolog előtt. Aztán ahogy nézegettem a naptárt, megtaláltam a "bakit". A kisfiamtól elkaptam Karácsony után egy vírust, ami nála hasmenést okozott, nálam csak enyhe gyomorfájást 5 hétig. Akkor azt gondoltam, hogy nem lehet gond a gyógyszerrel, nem is foglalkoztam vele, hiszen egyéb tünetem nem volt. Nos, már tudom, hogy fertőzés esetén hányás és hasmenés nélkül is csökkenhet a felszívódás... Életem legszerencsésebb betegsége volt. :))

2012. márc. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem sikerült, most 15 hónapos a kislányom.
2012. ápr. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!