Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első levél fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első levél fogamzásgátló esetén vérzés helyett barna folyás. Van ok az aggodalomra?

Figyelt kérdés

Beszedtem egy levél fogamzásgátlót, most van a tabletta mentes 3. nap és ma megjött úgymond a megvonásos, de csak barna. :-/ Azt olvastam, hogy ez lehet teljesen normális is, de barátommal megszakításosan védekeztünk csak mióta szedem a tablettát, doki azt mondta hogy ahogy le van írva a betegtájékoztatóban úgy hat, első naptól, menzi első napján vettem be tehát (reggel jött meg a vérzés és este 9kor kezdtem el szedni a tablettát). De itt meg azt olvasom, hogy 1 hónapot is érdemes lenne kivárni.


A kérdés annyi lenne, hogy ti csinálnátok a helyemben terhességi tesztet, mivel hogy nem rendes vérzés, csak barna folyás jelentkezett? :S



2012. márc. 31. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
holnapra megjön. én nem szedek tablettát, de amikor megjön, akkor se mindjárt vér jön, hanem barnázás.. mintha még sose lett volna mensid :D
2012. márc. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amugy ha terhes lennel, akkor is vereznel, mivel ez nem rendes menstruacio, csak megvonasos verzes. Ezert becsapos a tabi.

En az elso 4 honapban csinaltam tesztet akkor is, ha vereztem. Mostmar bizok benne...:)

Szoval szerintem te is vegyel tesztet.

2012. ápr. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!