Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Enyhe véres folyás fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Enyhe véres folyás fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés
Másfél éve szedek fogamzásgátlót, pontosan szedem, nem maradt ki szem. Tegnap pisilés után egy kicsi vékony vércsíkot vettem észre a papíron, elég kicsi de észre lehetett venni. Ma ugyan ez történt. Nem olyan mint a menszesz és nincs is barna folyás csak a vékony csík van. Nem tudom h mitől lehet ez. Nyáron volt ugyan ez 1x, el is mentem a dokihoz, kivizsgált, candida gombát találtak, a vérzésre semmit se mondtak. Jövő héten újra elmegyek de mi lehet ez? Csökken a fogamzásgátló hatása?
2012. jan. 14. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen 'nem várt vérzés' csak az elején volt, akkorra írták is, hogy normális. De így 1 év után elég furcsa...:/ Alacsony hormontartalmút szedsz?
2012. jan. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előtte is rendszertelen volt a menstruációd?

És nem szedtél valamit, akár gyógynövény, akár rendes gyógyszert mellette? Mert pl: orbáncfűtől, antibiotikumtól fordulhat elő ilyen.

2012. jan. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Alacsony hormontartalmú igen.


Rendszeres volt, és ez a mostani nem menstruáció szerű, nem cseppekbe jön v barna folyás, egy enyhe vékony csík fél körömnyi.


A héten pisilni is gyakrabban járok, felfázás okozhat ilyet? Nem tudom merjünk e szexelni így, lehet h már nem jó a tabi? :/

2012. jan. 14. 21:21
 4/4 anonim válasza:
Nekem ugyanez a problémám, mint a kérdezőnek :( hónapra pontosan egy éve szedek Tri-regol tabit, és enyhe pirosas-rózsaszínes folyást találtam tegnap reggel a bugyimban. Alacsony hormontartalmút szedek, és nekem az elejétől kezdve semmi problémám nem volt vele. Tabi előtt is rendszeres volt a mensim. Elfogok menni vele dokihoz, de kíváncsi lennék h neked mit mondtak?.. Tényleg azért van mert elveszti a hatását? :/
2013. febr. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!