Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye nem? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés
A barátommal megszakításosan védekezünk. Amikor elöváladék jön, akkor is kiveszi, megtörli, lemossa és úgy folytatjuk. Mielőtt elélvez, 5-6 mp-el előbb kiveszi, ha utána csinálni akarjuk még, akkor meg is fürdik. Ugye ez kizárja azt, hogy terhes legyek? Kérlek ne kezdjétek azt hogy hú megszakításos.. hanem tényleg érdekel a véleményetek hogy így mennyi esélye van annak hogy bekövetkezik a nem kívánt terhesség. 18 L
2011. aug. 1. 15:44
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Vettünk tesztet, virított a C betű:)))) Köszönöm mindenkinek aki aggódott velem !
2011. aug. 2. 11:19
 32/41 anonim ***** válasza:

Nem akarlak lelombozni, de a negatív teszt csak akkor valószínűsíthetően TÉNYLEG negatív, ha az utolsó olyan aktus óta, ahol nem védekeztetek normálisan eltelt LEGALÁBB két hét. Van olyan kismama, akinek csak a vérzés kimaradása után egy-két héttel lesz pozitív a tesztje, mert addigra lesz elég HCG ahhoz, hogy pozitív legyen a teszt. Szóval akkor nyugodj csak meg teljesen, ha rendesen megjön.


26/N

2011. aug. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

Ha még nem is kellett megjönnie, akkor ne idegeld magad feleslegesen! Igen, előfordulhat, hogy terhes vagy, de szerintem kicsi a valószínűsége. Én évek óta megszakítással védekezem, és nem volt még baj, ami nem jelenti azt, hogy nálad sincs, de én nem hinném.

Tudom, mit élsz át, 18 évesen velem és barátnőmmel is megesett hasonló, nem volt gumi, bolt kilométerekre, bevállaltuk, majd napokat késett, ráadásul pár napra hányingere is volt (később kiderült, gyomorrontás miatt). Ez a para minden párral megesik egyszer legalább, de, ha belegondolsz, az idegesség már nem segít, ha mégis gond van, bár szerintem nincs.

2011. aug. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
az utolsó szeretkezésünk óta legalább 1 hét telt el.. reggel első vizeletből csináltam, és Gabriel teszttel, ami úgy hallottam elég érzékeny
2011. aug. 2. 14:28
 35/41 A kérdező kommentje:
MEGJÖTT :)
2011. aug. 3. 19:44
 36/41 anonim ***** válasza:

ma 19:44!


Úgy örülsz neki, mint kis gyerek a Jézuskának:D:D:)

2011. aug. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
:))))
2011. aug. 3. 20:18
 38/41 anonim ***** válasza:
Látod, mondtam én, hogy kár idegeskedni...
2011. aug. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
Köszi !! :)
2011. aug. 4. 17:54
 40/41 anonim ***** válasza:

11:19 vagyok.

Látod? megmondtam:) Örülök:)

2011. aug. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!