Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet e belöle baj? (Kérdésed...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet e belöle baj? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Kb már egy éve szedek fogamzásgálót volt mikor 1-2nap elfelejtetem beszedni meg nem ugyan abba az idöben veszem be. És azt szeretnám megtudni ha együt leszek a barátomal és ha belém élvez lehetek e terhes ?


(normális válaszokat kérek kösszönöm)


2011. júl. 18. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2011. júl. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Szia! Régen én is szedtem fogamzásgátlót és ha jól emlékszem, akkor a tájékoztatójában leírja, hogy ilyenkor lehet némi kockázat. De százalékokat sajnos nem tudok neked mondani.

Keresd meg ezt a papírt, vagy ha nem találod, akkor írd be a keresőbe a nevét. Szerintem fogsz találni.

Nem a kérdésedhez tartozik, de telefonba ha beállítasz egy ébresztőt ugyanakkora az időpontra, akkor biztos nem fogod elfelejteni.

2011. júl. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 trollfélysz=D válasza:
használjatok gumit! tudod férfi nemiszer formájú...
2011. júl. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 trollfélysz=D válasza:
+v
2011. júl. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
egy gumi h lehet férfi nemiszerv formájú??? max ha felhúzz azelőtt biztosnem.
2011. júl. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért nem veszed be ugyanakkor? Fél óra eltérés nem olyan nagy veszteség, de ha mindig órás eltérésekről van szó azzal teljesen összezavarod a ciklust. Ez alapján nem szeded valami felelősségteljesen :S És igen, ha ennyire nincs beállítva akkor ez abba a kategóriába tartozik amikor beüthet a baj. A kihagyásról nem is beszélve.
2011. júl. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1. nem poénból írja azt a betegtájékoztató, hogy mindig azonos időpontba vedd be!

2. továbbá azzal sem viccel, hogy ha elfelejted bevenni, akkor mikor eszedbe jut mennyivel kell pótolni.


Ha rám hallgatsz azt csinálsz amit akarsz,de egy abi 30ezer körül van manapság...

2011. júl. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem használjatok gumit, ha nem tudod soha a megfelelő időben bevenni, meg elfelejted.
2011. júl. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
hát igen én is most hasonló helyzetben vagyok, de csak nem lehet belőle baj, én bevettem mindig, lehet pár óra késéssel de azért csak véd már...
2011. júl. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
a lényeg h 12 órában benne voltál, amúgy ha elfelejtettél bevenni '1-2'-őt az más kérdés..
2011. júl. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!