Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye nem? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés
A barátommal megszakításosan védekezünk. Amikor elöváladék jön, akkor is kiveszi, megtörli, lemossa és úgy folytatjuk. Mielőtt elélvez, 5-6 mp-el előbb kiveszi, ha utána csinálni akarjuk még, akkor meg is fürdik. Ugye ez kizárja azt, hogy terhes legyek? Kérlek ne kezdjétek azt hogy hú megszakításos.. hanem tényleg érdekel a véleményetek hogy így mennyi esélye van annak hogy bekövetkezik a nem kívánt terhesség. 18 L
2011. aug. 1. 15:44
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

Van olyan ismerősöm akiknek évekig nem volt gáz... (én azt mondom mákjuk volt) De olyan is, aki egy részeg buli miatt terhes lett. :S

Mi nem tudhatjuk mennyi az esély...vegyél egy tesztet.


Remélem nem vagy terhes, de azért nem baj ha megijedtél, legalább egy életre megtanulod, hogy ha nincs gumi akkor a fiúdnak FARKASPÓZ!!!! (farkaspóz=ülsz a lyuk előtt és vonyítasz)

2011. aug. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
farkaspóz... :DDDDDD ez nagyon jóóóóóóó :DDDD
2011. aug. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

Sajnos az a szüleidet nem fogja biztatni, hogy csak egyszer tette be, és kivette, megtörülte, megfürdött stb, ha terhes leszel.

Hiába írják sokan azt, hogy csak 2-3 lökés volt annyiból is összejöhet a baba és a szülőket ez nem érdekli csak a tény, hogy a kislányuk terhes.

Ha meg lakáson vagytok vehetek 2-3doboz gumit is nem baj ha van tartalékban. Jó lesz az legközelebb is:)

De a fogamzásgátló biztosabb, de az sem nyúlt 100%-os védelmet(ahogy az óvszer sem).

De ha biztosra akarsz menni, akkor szoríts algoporint a lábad közé és ne enged kiesni. Így tuti nem leszel terhes:)

De reménykedj hogy nem lettél terhes, mert esély van rá, lehet, hogy kisebb mint ha direkt beléd élvez, de a természet csodákra képes...

majd írd meg, hogy mi lett

2011. aug. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy semmi előjelét nem láttam eddig! Ma is 2 órás edzésen semmi bajom sem történt. Remélem még egyszer megkegyelmez nekem a jóisten :) most a párommal is jól összekaptam.. tehát nem csoda ha az idegeskedés miatt is késik a menstruációm
2011. aug. 1. 21:26
 25/41 anonim ***** válasza:

"Van pénz.. de hol veszel gumit vasárnap este??"

ügyeletes patika, 24/7 hipermarket, benzinkút, sarki éjjel-nappali, kocsma, dizsiben az automatából, kölcsönkérsz a havertól...vagy megveszed előre...

2011. aug. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Nem bírom szó nélkül nézni ezt a kínlódást. Ha ettől teherbe esnél az maga lenne a csoda. Főleg hogy még közben is törölgette. Mi 2 évig így szexeltünk és nem volt semmi gond. Így max 1-2 sperma juthatott beléd (ha időben kivette), baromi kevés az esély. Nem vagy terhes!
2011. aug. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Mennyi az esély? 50-50%. Ennél a módszernél mindig ennyi. Kívánom h ne legyen baj.
2011. aug. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

23.31

23.37

köszönöm szépen nektek !!! tényleg jól esnek a megnyugtató szavak.. az egyik barátnőm is nyugtatott, mert azt mondta, ha sokáig ilyeneket olvask, beképzelhetem hogy terhes vagyok és beszimulálom a rosszullétet ! Köszönöm tényleg :) Én szerintem se juthatott sperma a szervezetembe nagyon .. ráadásul a peteérésen már rég túl vagyok.. ezen a héten kell megjönnie

2011. aug. 1. 23:53
 29/41 anonim ***** válasza:
lehet spontán peteérésed is,egy időjárásváltozástól,orgazmustól stb,azt ne vedd készpénznek hogy már túl vagy rajta
2011. aug. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

figyelj....olyanok vannak, hogy évekg próbálkoznak, nem lesz baba, aztán egyszercsak lesz. Ha ennyitől teherbe esnének a nők, akkor jóval több abortusz lenne. Nem beszélve arról, hogy az előváladék nem minden esetben tartalmaz életképed spermiumokat. Mi is szoktuk megszakítással, eddig nem volt baj, remélem ezután se lesz. Ha a párod spermiumai nem valami superman-ek, akkor 1 százalék esélyt adok a terhességednek.

Minden esetre szurkolok Neked:) Ha nem jön, tesztelj és írj, hogy mi lett a vége.

2011. aug. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!