Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye nem? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés
A barátommal megszakításosan védekezünk. Amikor elöváladék jön, akkor is kiveszi, megtörli, lemossa és úgy folytatjuk. Mielőtt elélvez, 5-6 mp-el előbb kiveszi, ha utána csinálni akarjuk még, akkor meg is fürdik. Ugye ez kizárja azt, hogy terhes legyek? Kérlek ne kezdjétek azt hogy hú megszakításos.. hanem tényleg érdekel a véleményetek hogy így mennyi esélye van annak hogy bekövetkezik a nem kívánt terhesség. 18 L
2011. aug. 1. 15:44
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
figyelj, itt nem az számít h hányszor csináltátok így. akár már 1szeri alkalomtól is teherbe lehet esni...
2011. aug. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
és amúgy az előváladékot nem lehet nyomtalanul "letörölni". az attól még ott marad. és milyen már az. beteszi kiveszi, nyomrajta 1et, letörili. beteszi kiveszi, nyomrajta 1et, letörili stb stb... még így se lehetsz benne biztos...
2011. aug. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
én is jelentkezem,mi csak párszor csináltuk max 8szor 20 évesen teherbe estem azóta van egy kisfiunk,szóval inkább ne kísérletezzetek
2011. aug. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
De épp ezaz.. soha több ilyen nem lesz !! :( Csak mondjátok, hogy nem vagyok terhes! Bocsánat hogy ilyeneket írok, de biztos tudjátok milyen ez az aggodalom !
2011. aug. 1. 16:44
 15/41 anonim ***** válasza:
utsó vagyok szívesen mondanám,de hát fogalmam sincs
2011. aug. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
Így van, nem mondhatunk olyat, amit nem tudunk. Bízz benne, hogy nem vagy az...
2011. aug. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
elkövetkező napokban kell megjönnie, rég túlvagyok a peteérésen.. mindig figyelembeveszem. Ma már kicsit mintha görcsöltem volna, fájt az alhasam
2011. aug. 1. 16:47
 18/41 anonim ***** válasza:
Baaazmeg, így hogyan lehet?? Sose értettem ez miért jó, ha nincs pénz gumira vagy bogyóra az már rég gáz, meg minek csinálni úgy egyáltalán.. ha meg alapból ilyen hülyék vagytok vállaljátok is fel az esetleges következményt.
2011. aug. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Van pénz.. de hol veszel gumit vasárnap este??
2011. aug. 1. 16:50
 20/41 anonim ***** válasza:
Legközelebb legyetek egy kicsit előrelátóak...ha már úgyis lakáson vagytok,akkor lehet gondolni arra,hogy nem csak tv-zés lesz... =)))
2011. aug. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!