Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye nem? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés
A barátommal megszakításosan védekezünk. Amikor elöváladék jön, akkor is kiveszi, megtörli, lemossa és úgy folytatjuk. Mielőtt elélvez, 5-6 mp-el előbb kiveszi, ha utána csinálni akarjuk még, akkor meg is fürdik. Ugye ez kizárja azt, hogy terhes legyek? Kérlek ne kezdjétek azt hogy hú megszakításos.. hanem tényleg érdekel a véleményetek hogy így mennyi esélye van annak hogy bekövetkezik a nem kívánt terhesség. 18 L
2011. aug. 1. 15:44
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Szedjél bogyót...
2011. aug. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
Nem lehet érdekes nálatok a szex. Próbáltátok már kádban? A víz is kéznél van, és egyből meg is fürdötök. Használjatok gumit, észlények.
2011. aug. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
gondolkoztam rajta :) de amiket leírtam.. valószínüsíthető az hogy nem estem teherbe? Semmi jel nem utal rá, csak a lelkem súgja, hogy használjak gumit vagy tabit. Ezentúl fogok! Csak most még jöjjön meg és minden rendben .. :)
2011. aug. 1. 15:49
 4/41 anonim ***** válasza:

Nézd százalékos esélyt ne várj! Nekem eddig nem volt bajom, pedig csak annyit teszek, hogy kiveszem, ha úgy érzem, már nem bírom sokáig. A sok mosakodás az élvezetet rontja, az esélyeiteken nem tudom mennyit javít.

Összességében, igen lehetsz terhes, de, ha a srác jól ismeri a testét, akkor nem annyira drámai ez, mint, ahogy mindenki kígyót békát ordibál itt; mindenesetre, ha ennyire izgulsz rajta, akkor védekezz másképp, mert semmi értelme idegesen szexelni...

2011. aug. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Szoktunk gumit használni, csak most 1-2x kipróbáltuk nélküle, de így van ahogy leírtam.. lemossa, megtörli és úgy folytatjuk. Nyugtassatok meg kérlek :) Lassan attól fog késni, hogy idegeskedem rajta. ( Még nem kell megjönnie)
2011. aug. 1. 15:52
 6/41 anonim ***** válasza:

ha már vagy olyan okos h megszakításosan védekezel akk ne kérdezz ilyeneket.

amúgy sztem elég nagy rá az esély, mert az előváladékot nem mindig lehet érezni...

2011. aug. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
de ha egyszer kiveszi, húz rajta egyet, és jön az előváladék? eddig minden alkalommal így történt !
2011. aug. 1. 15:55
 8/41 anonim ***** válasza:

Statisztikailag egy éven belül bekövetkezik a nemkívánt terhesség megszakítással. De mivel fiatal vagy, akár még hamarabb. /A statisztikában ugyanis benne van minden nemileg aktív korosztály 15-től 50-es korig, nyilván az idő előrehaladtával a termékenység csökken. De a tinédzserek, huszonegynéhány évesek extra-termékenynek számítanak./


Szóval ha nem váltasz nagyon hamar, akkor jó eséllyel hamar anyuka leszel....


26/N

2011. aug. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezem!Mi is voltunk ilyen "okosak",hogy megszakítással védekeztünk...10 hónap után tavaly teherbe is estem...
2011. aug. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
2-3 hónapja szexelünk a párommal, nyugtassatok meg, ha most leállunk (márpedig én szeretnék már gyógyszert szedni és/vagy óvszert használni) nem leszek terhes ugye? 2-3 hónapja vagyunk együtt és az elején még gumival szeretkeztünk.. tehát nem történt meg sokszor a megszakításos !
2011. aug. 1. 16:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!