Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátom nem engedi hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem engedi hogy gyógyszert szedjek, az óvszert nem szereti. Szerintetek mit lehetne tenni? 20/L

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 15:55
1 2 3 4
 21/37 napietus ***** válasza:
100%
amit írtak, azok közül a spirál még biztonságos, bár az növeli a méhen kívüli terhesség veszélyét. de az amúgy sem jöhet szóba, mivel még nem szültél. a többi módszer elég rizikós, és macerás is, ráadásul pontosan kell hozzá tudni, mikor lesz "akció", így kiábrándítóbb, mint az óvszer (pl. hüvelykúp). a zselé túl azon, hogy nem biztonságos, a tetejébe még gusztustalan is (szerintem).
2011. júl. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

hát igen ezeket a módszereket ismertem is és ezért akartam találni valami mást. majd meglátjuk, hogy mi lesz a dokinál.

köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)

2011. júl. 31. 17:04
 23/37 anonim ***** válasza:
11%

én azt csináltam, hogy jól áttanulmányoztam a szaporodást ,a női és férfi test működését.

Utána elolvastam az összes olyan írást, ami arról szól ,hogyan essünk leghatásosabban teherbe. Én pedig pont az ellenkezőjét csinálom annak ami le van írva.


Szóval ebből összejött egy hatásos kombó (szóval a gumin kívül nincs más szer amit bevetünk)


Ha gondolod kifejtem bővebben.

2011. júl. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
kösz nem kell kifejteni...
2011. júl. 31. 18:23
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Van nem szült nőknek való spirál is, de csak akkor teszik fel, ha vállalod, hogy 5-6 éven belül nem szeretnél kisbabát.
2011. aug. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

én kíváncsi vagyok,kifejtenéd bővebben?

naptáros/hőmérős módszerre gondolsz?

2011. aug. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
60%
hát ha se gyógyszer, sem óvszer akkor mit akar? gyereket?
2011. aug. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
11%
Ha így marad a helyzet, marad a hátulra...
2011. aug. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy hallottam van már olyan gyógyszer is ami alig tartalmaz hormont. Nem értek hozzá, nekem sosem kellett szednem, mert alapból nincs menzeszem, enélkül élek.

De a helyedben elmennék nőgyógyászhoz, elvinném magammal a páromat, és együtt hármasban azaz az orvos segítségével, tanácsaival megbeszélnénk mi a legjobb megoldás számunkra.

Elhiszem hogy aranyos a pasid, s nem hagyna cserben ha teherbe esnél, de itt az a kérdés akarsz-e már gyereket, mert szerintem még nem.

2011. aug. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
51%
van férfigyógyszer is..ha esetleg ő nem fél tőle..
2011. aug. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!