Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Belem elvezett a baratom, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belem elvezett a baratom, de hasznaltunk gyogyszert amit a huvelybe kell heleyzni, es fel oldodik . Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Segitsetek.
2010. márc. 18. 14:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezeket a kúpokat arra találták ki hogy védelmet nyújtson a nem kívánt terhesség ellen.Tehát nagyon-nagyon kicsi az esély arra hogy "baleset " történjen!(100%-os védelem nincs)
2010. márc. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Elviekben nem, gyakorlatilag nem a legmagasabb a hatásfoka ezeknek a készítményeknek.

Az előírásokat betartottad, hogy x ideig nem lehet lemosni a készítményt, nem érintkezhet vízzel. HA minden rendben volt, nem hinném, hogy terhes vagy?

Mikor történt az eset? Ahhoz 14 napra tesztelj a biztonság kedvéért.


Hány éves vagy?

2010. márc. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
17. hetfon tortent. a noveretol kerte, mert o is azt hasznalja a baratjaval, es gondoltuk mi is kiprobaljuk. csak aggodom, nem szeretnek terhes lenni
2010. márc. 18. 14:27
 4/13 anonim ***** válasza:

De miért nem a használat előtt néztél utána annak, hogy mennyire biztonságos...

Amúgy ezeket a készítményeket szerintem kombinált használatra találták ki, mondjuk "megszakításos", vagy naptármódszer mellé...

2010. márc. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ismét egy felelősségteljes fiatal, aki azt hiszi, "itt az ideje" a szexnek, csak éppen gőze sincs arról, mit csinál...


Nagy valószínűséggel nem leszel terhes, de ez soha nem 100%. A hüvelykúpoknak, spermicideknek elég nagy a terhességi indexe a gumihoz vagy az orális fogamzásgátlókhoz képest.

2010. márc. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hat mert kerdezte az ismerosenek az anyukajatol o gyogyszertarban dolgozik es o is azt mondta hogy biztonsagos.
2010. márc. 18. 14:33
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez az ismerősöm ismerősének az ismerőse.....wááá megőrülök!A pasid nővére volt a leghülyébb, hogy egyáltalán adott!Vagy gumizzatok vagy ne dugjatok!Értem én, hogy 17 évesen kívánod a szexet, csak előtte utána kellene nézned jobban, meg akkor mostmár menj dokihoz is, úgyis mindenévben rákszűrésen kell majd részt venned!
2010. márc. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én ilyen tabletta mellett maradtam terhes, most 2,5 éves a kislányom.
2010. márc. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Annyit tudok segíteni,hogy nekünk bevált ez a módszer,de ez nem azt jelenti ,hogy másoknál nem lehet ez "banánhéj"!
2010. márc. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Bqsszus, legalább az igekötőket írjad jól ("fel oldódik")

rossz ránézni.

Egyébként elvileg annak az a dolga, hiogy ne legyél terhes, tehát ha rendeltetés szerint használtad, kicsi az esélye a "balesetnek"

2010. márc. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!