Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vasárnap kellett volna megjönn...

Vasárnap kellett volna megjönnie, de nem jött meg így együtt voltam a párommal. De nem hatolt belém csak a mellemre élvezett és lecsurgott. Azóta se jött meg. (lehet hogy teherbe estem? (gyógyszert nem szedhetek, gumit pedig nem használtunk)

Figyelt kérdés

segítsetek kérlek

:(((


2009. jún. 4. 08:15
1 2
 1/13 Adri baba ***** válasza:

Minden lehetséges,az előválladék is tartalmaz spermiumokat!!Ha nem akarsz gyereket akkor figyelj jobban oda,mert egy életet dobsz majd el magadtól!!


38+1 hetes kismama

2009. jún. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszadóval. De ha tényleg kívül maradt a "dolog", akkor nem lehetsz terhes. Az idegesség és sterssz miatt is késhet. Nem írtad hány éves vagy, de 18 éves korra áll be a menses rendszeresre.
2009. jún. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

22 vagyok.

vizsgázom,általában késik de ilyenkorra már görcsölök ha késik is és modt nem... mi lesz/lehet?

2009. jún. 4. 08:29
 4/13 A kérdező kommentje:

ill. *most nem....

:-((((((

2009. jún. 4. 08:30
 5/13 anonim ***** válasza:
Ahogy számolom a 72 órás tablettáról már lekéstél, szerintem mindenképp csinálj tesztet, mert lehetsz terhes az előváladéktól is.
2009. jún. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne, hogy csak most először csináltatok ilyet? Mert úgy tűnik nagyon félsz, hogy teherbe estél és olyan mintha ciklus közben is lett volna balesetetek. Ha állandóan megszakítással védekeztek, akkor nem lepődnék meg, ha kiderülne, hogy terhes vagy.


Miért nem használtok gumit? A megszakításos módszer olyan mint az orosz rulett, én nem játszanék ilyennel!

2009. jún. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi éveken keresztül megszakításal védekesztünk a férjemmel.Egyszer sem estem teherbe.Amikor ugy döntöttünk jöhet a baba első alkalommal terhes lettem.Szerintem nincs gond.
2009. jún. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel egy tesztet? Láthatod, hogy ilyen kérdésre nincs megnyugtató válasz. Vasárnap óta ezen rágódsz? Majd a teszt eredméyne megnyugtat, 50-50% az esély mindenre. Sikeres vizsgát :-) és legyél óvatos legközelebb, egy abortusz nem játék!
2009. jún. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
09.44-esnek: Azért mert nektek IDÁIG bevált, még nem jelenti, hogy mindenkinek, ill. másoknak is be fog. Ha lesz egy tinédzser lányod, mert a te példád alapján megszakításos módszerre fogod bíztatni, tanítani?? Azért mert nektek bejött idáig ez a módszer, még lehet baleset a jövőben, a másik meg hogy fiatal lányokat, akik még ráadásul iskolába járnak és nem szeretnének babát, nem kellene erre a módszerre bíztatni. Mert hogy nagyon úgy jött le, hogy milyen menő, hogy nektek bejött. Persze, a mázli miatt. De hány ezren meg terhesek lettek így. Ennyit erről.
2009. jún. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Na ide figyelj! Én a lányomat nem erre bíztatom.Mi csak azután védekeztünk igy miután összeházasodtunk.Attólhogy ő felelőtlen én még nem vagyok az!
2009. jún. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!