Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vasárnap kellett volna megjönn...

Vasárnap kellett volna megjönnie, de nem jött meg így együtt voltam a párommal. De nem hatolt belém csak a mellemre élvezett és lecsurgott. Azóta se jött meg. (lehet hogy teherbe estem? (gyógyszert nem szedhetek, gumit pedig nem használtunk)

Figyelt kérdés

segítsetek kérlek

:(((


2009. jún. 4. 08:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Megint én! Másfelől nem menő nem azért írtam.Különben is teki a fene vagy hogy itt pattogsz???
2009. jún. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Elég hencegősen adtad elő. Máshogy hangzott volna a történet, ha hozzáfűzted volna, hogy azért mert nektek ez így idáig bejött, még a kérdezőnek ki kellett volna hangsúlyozni, ha ennyire nem akarnak babát, akkor használjanak legalább gumit. Tudod nem mindegy hogy fogalmazol ,sok tinilány is olvassa ezt az oldalt és majd nekik úgy fog lejönni a dolog, hogy jajj ez az XY sem lett terhes,akkor mégsem kell gumi, meg semmi, hisz ha neki bejött, akkor nekem is.
2009. jún. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Na fejezdbe a sértegetést! Lehet hogy rosszul fogalmaztam de te tökéletes vagy? Nem hinném.Azt hiszem nemismerjük egymást és igy nem illik amásikról véleményt mondani.Én is 22 éves vagyok és 26 hetes terhes hozzá teszem szerencsére mert többet voltam kórházba mint itthon.Ugy hogy egy rossz megfogalmazás miatt ne pattogj nekem itt mert ez bár kivel előfordulhat.A saját ismerőseide le "hercegnőzheted" stb de én 22 évesen szerintem már többmindent megértem mint ő 22 évesen és felelőtlenül!Mielött cselekszel inkább te is gondolkodj,sosem tudhatod ki ül a gép másik felén és...Más felől lányom lesz...
2009. jún. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!