Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátom nem engedi hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem engedi hogy gyógyszert szedjek, az óvszert nem szereti. Szerintetek mit lehetne tenni? 20/L

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 15:55
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
60%
Miért fél a gyógyszertől, netán ő is azt szed?
2011. júl. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
82%

Pedig valamelyik mellett döntenetek kell!


Ültesd le és közöld vele h vagy felhúzza a gumit, vagy gyógyszert fogsz szedni, vagy nem dugtok. Meghozza a hatását hidd el...

2011. júl. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
40%
Gondolom csak félti, mer a fogamzásgátló nem a legegészségesebb dolog. Mondd meg neki, hogy védekezni bizony kell. Amúgy én a spirált ajánlanám.
2011. júl. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
nem fél a gyógyszertől, csak félt, hogy ne borítsam fel a hormonjaimat
2011. júl. 31. 16:01
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Szép tőle, hogy félt, akkor pedig tessék gumit húzni!
2011. júl. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
73%

Vannak még megoldások.

Az első, hogy a pasid k.va gyorsan hozzon papírt az orvostól, hogy az eddigi nőitől semmit se szedett össze. Egy kis gomba vagy HPV eléggé el tudja rontani a következő 20 évedet, míg neki nem is okoz panaszt.


Van hüvelygyűrű, -kúp, pesszárium, esetleg spirál, bár azzal meg nekem vannak igen rossz tapasztalataim, szóval nem ajánlom.

Esetleg vazektómia, és akkor nem kell többé félnie, kit ejt teherbe, maradnak a betegségek, de hát ő így se használ gumit.


Az meg gondolom nem újság, hogy a megszakított közösülés nem védekezés.

Azt még az előtt tisztázd vele, mit tenne akkor, ha a nagy finnyássága meghozza az eredményét, és terhes leszel, hogy bekövetkezik. Nehogy 6 hetes terhesen érjen meglepetés, hogy az abortusztól bezzeg nem félt, illetve védekezni nem szeret semmilyen módon, de gyereket se akar, és felelősségérzete ezek szerint egyenlő a nullával.


Honnan szalajtották az ürgét, a középkorból?

2011. júl. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarja, hogy gyógyszert szedj, akkor bizony használjon óvszert!!! Valahogy csak védekezni kell!

És védekezés nélkül, csak akkor szexelj, ha gyereket akarsz.

2011. júl. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
31%
hüvelyspirál és kész..
2011. júl. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

ő nem egy felelőtlen pasi, megmondta ha terhes lennék nem menekülne el. szóval nem egy szélhámos kölyök mint általában a többi...és nem kell leszólni a másikat úgy hogy nem is ismered.

persze én nem engedtem neki hogy gumi nélkül csináljuk. szóval hülye meg nem vagyok.

csak szeretném azt hogy mindkettőnknek jó legyen.

2011. júl. 31. 16:12
 10/37 anonim ***** válasza:
54%
mit szólsz a hüvelyspirálhoz ?
2011. júl. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!