Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma vettem be a 16. szem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma vettem be a 16. szem gyógyszert, de előtte bennem ment el a barátom. Ugye nem lehet baj?

Figyelt kérdés
Még egy szemet sem hagytam ki, és szinte percre pontosan szedtem.
2010. febr. 14. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Komolyan szerinted mire találták ki a fogamzásgátlót,nyugodtan bármikor belédmehet!
2010. febr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy minden betegtájékoztatóban benne van a fogamzásgátlóknál, hogyha a menstruációd első napján veszed be az első szem gyógyszert akkor azonnal védett vagy, ha a 2-5-ig napon veszed be akkor egy hét kiegészítő védekezést kell folytatni.Pl.Óvszer Könyörgöm, ha kiváltod a gyógyszert legyen már az az első dolgod, hogy végigolvasod azt a roh@dt tájékoztatót.
2010. febr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Az első szem nem ad védelmet.

Nem az 50-es években vagyunk már, hogy hormonbombát adnak.

Ha már a tájékoztató elolvasásával b@szogatsz valakit olvasd el te is.

Az első egy hónapban azaz az első menzeszig (tablettával) NEM szabad gumi nélkül!

Csórikám...

2010. febr. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A betegtájékoztatóban benne van ,hogy ha az első naptól szedem akkor már az első szem után védett vagyok. Bár én megvátram az első megvonásos vérzést és csak utána ment élesben. Inkább várj minthogy baj legyen.
2010. febr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!