Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vehetek a nővérem fogfamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vehetek a nővérem fogfamzásgátlójából? Ha igen, akkor mennyit és mikor?

Figyelt kérdés
Le fogok feküdni valakivel, 16 éves vagyok és félek, a teherbe eséstől, meg hogy nem lesz elég biztonságos a gumi. A szüleimmel pedig nem merek elmenni iratni fogit. A nővéremnek van, használja, de én nem tudom hogy kell.
2009. márc. 5. 18:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
10%
Jaj talán ahelyett, hogy azt írnátok neki, hogy mekkora liba meg hasonlók, adjatok neki információt! És nem tudjátok lebeszélni arról, hogy szexeljen, ő ezt már elhatározta.
2009. márc. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
ha szexelni elég felnőtt vagy,akkor ahhoz is legyél,hogy elmondd a szüleidnek,vagy elmenj orvoshoz.. az iylen hülye kis pinákat nagyon utálom,felmázol itt a kommentjeidben meg próbálsz oltogatni felnőtt,ÉRTELMES,INTELLIGENS embereket miközben a te lyukad már annyira viszket 16 évesen,de semmit nem tudsz a szexről és még fel is háborít ha valaki megszól miatta:S Nézzél magadba! (Hasznos tanácsom:menj el orvoshoz és irassál fel magadnak,egyébként 1-2 db gyogyszertől nem leszel védve a nemkivánt terhesség ellen,ha ez újdonság lenne esetleg..)
2009. márc. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
felmázol=flegmázol
2009. márc. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
...most elszégyelltem ám magam.:))
2009. márc. 7. 09:03
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
a te nyomorod,nem az enyém..
2009. márc. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!