Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vehetek a nővérem fogfamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vehetek a nővérem fogfamzásgátlójából? Ha igen, akkor mennyit és mikor?

Figyelt kérdés
Le fogok feküdni valakivel, 16 éves vagyok és félek, a teherbe eséstől, meg hogy nem lesz elég biztonságos a gumi. A szüleimmel pedig nem merek elmenni iratni fogit. A nővéremnek van, használja, de én nem tudom hogy kell.
2009. márc. 5. 18:13
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
94%
16 éves vagy és ennyire nem tudsz semmi a szexről, hát még a védekezésről akkor mi a francnak akarsz szexelni? Nőlj fel hozzá AGYILAG is!
2009. márc. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
2009. márc. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
100%

szia

Az előzőt én szúrtam be.Én is 16 körül voltam amikor elvesztettem a szüzességem,amit utólag már meg is bántam.

Nem a megfelelő volt az életemben.De hát ha őszinte akarok lenni akkor valakivel meg úgy is megtörtént volna és egyátalán nem biztos hogy örök életre együtt is maradtunk volna (SŐT)

Én azt mondom,nem vagy fiatal....főleg a mai világban....

De ha tényleg ilyen keveset tudsz a szexről és főleg a fogamzásgátlásról akkor nem ártana kicsit körülnézni a neten ez ügyben,vagy megkérdezni egy felnőttet (nem muszáj a szüleidet,ha nem mered)

Szóval félreértés ne essék nem rábeszélni akarlak hogy igenis 16 évesen veszítsd el a szüzességed.Ha úgy érzed nem fogod megbánni,még megbánhatod később,úgy ahogy én.

De ha bele is vágsz mindenképpen vigyázzatok,nehogy baba legyen.A Pharmatex-ről pedig megtalálod fent a leírást,gumival biztos tuti lesz a módszer.

Üdv:Niki

2009. márc. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Kislány! Addig amíg halvány lila gőzöd nincs a fogamzásgátlásról, felejtsd el a szexet! Ez a szex-szel kapcsolatos legalapabb tudnivaló, amivel tisztában kell lenned, ha nem akarsz leányanya lenni!!!


[link]

2009. márc. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

AZ MÉRT LENNE OLYAN ALAPVETŐ, HOGY TUDJAK MINDENT A FOGAMZÁSGÁTLÓRÓL?? AZT FELNŐTTEK SZEDIK UGYEBÁR. ÉS MIRE VAN AZ OLDAL, HA NEM ARRA, HOGY KÉRDEZZEK? NEM, NEM ARRA, HOGY OLTSANAK.

A normális válaszadóknak meg köszönöm.:)

2009. márc. 5. 20:17
 16/25 anonim ***** válasza:
94%

Te kis liba!

azért oltanak, mert eléggé faramuci, hogy a szexhez már k.rvára nagylánynak hiszed magad, de a fogamzásgátlásról halvány lila fingod sincs.

2009. márc. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
95%
Nem azt írtam, hogy a fog.gátlóról kell mindent tudnod, hanem, azt, hogy a fogamzásgátLÁSRÓL! Van egy kis különbség. Ez sokal tágabb fogalom, amibe beletartozik a fog.gátló is. Ha még olvasni sem tudsz, akkor pláne felejtsd el a szexet, mert nem ártana átolvasgatnod a fogamzásgátLÁS témakört.
2009. márc. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

A phermatex termékekről kaptál linkeket.

Röviden: spermaölő szerek, a hüvelybe jutott spermát próbálják elpusztítani, hogy ne eshess teherbe. De kell melléjük más védekezési módszer is, főleg, ha még nagyon nem akarsz terhes lenni. Megszakításos közösülés már talán bevállalható velük - amikor a fiú a magömlése előtt kihúzza a péniszét, és a sperma nem a puncidra folyik - de ott is fenn áll a veszély, hogy esetleg a kihúzás nincs meg időben. (Ha ki is húzza, azért kell a phermatex, mert már korábban is van váladék - előváladék - ami tartalmazhat spermát. Ha keveset is, teherbe lehet esni tőle.)

A legbiztonságosabb talán az óvszer. Ha rendeltetés-szerűen használjátok, akkor nem lehet belőle baj. Tehát egy gumit csak egyszer használtok, miután elment a barátod, rögtön kihúzza (vagy még előtte) a szerszámát. Esetenként előfordul, hogy kiszakad, ez általában a rossz felhelyezés miatt van, vagy esetleg megsérül valamitől. (Borosta pl a nemi szerveknél)

Ennyi idősen ajánlom, hogy óvszert és phermatexet használjatok, közben pedig utána lehet járni a dolgoknak, hogyan működik a gyerekcsinálás, és hogyan a védekezés. Ajánlom pl, hogy gyakran olvasd ezt az oldalt.

És óvszer nélkül ne engedd, hogy hozzád érjen barátod pénisze!

2009. márc. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
70%
Ha azt mondod hogy a fog.gátlót felnőttek szedik akkor te miért akartál a nővéredéből bevenni? ostoba
2009. márc. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

[link]


itt van, hogy mennyire hatásosak a védekezési módszerek. Minél kisebb a szám, annál jobb.

2009. márc. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!