Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Indokoltnak tartjátok a 72...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Indokoltnak tartjátok a 72 órás tablettát?

Figyelt kérdés

Nagyon be voltunk már indulva és barátom ahogy fölöttem volt az ágyban, hirtelen elkapta a hév és betette. Én persze egyből kapcsoltam és szóltam neki, hogy védekezés nélkül ne! Egyből megértette és használtunk óvszert végülis, de mégis csak bennem volt vagy 3 másodpercig, tehát 1-2 "lökés" volt, aztán egyből kivette. (Meg is beszéltük, hogy ilyen többet ne fordulhasson elő) Tudom, hogy óriási butaság és én utálom az ilyen orosz rulettet és a megszakításos védekezés(?)-be se mentem bele soha. Most ez olyan hirtelen történt, hogy nem tudtam kivédeni. :( Tudom, az esély mindig megvan, de ti hogy látjátok? Indokolt volna most az esemény utáni tabletta vagy nem? Mert ha nagyon esélyes, akkor nyilván nem kockáztat az ember lánya, de ha ennyi miatt úgymond nem szükséges, akkor feleslegesen nem akarom hormonokkal se bombázni a szervezetem és hát pénzem se nagyon van most, pláne karácsony környékén. Várom a véleményeteket. Csak normális válaszokat légyszi!


19 éves lány


2010. dec. 27. 12:55
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Kicsi az esély a terhességre, de minimális azért van. Ennek ellenére én kockáztatnék, ha tényleg 3 másodperc volt, mert a hormon nagyon nem lenne jó. De ez én vagyok, egy férjjel.
2010. dec. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Köszi.

Próbáltam írni a Doktor Úrnak, de amint látom, épp szabadságon van :(

Fogalmam sincs, mit tegyek! :S

2010. dec. 27. 15:46
 23/31 anonim ***** válasza:

Kívülállóként az eseted nézve nem tűnik indokoltnak.

- valószínűleg már egy héttel az ovud után vagy

- 1-2 lökés volt, max előváladék távozhatott

- az előváladék ha egyáltalán tartalmaz is spermiumot, nem sokat


Igazából lényegesen nagyobb az esély arra, hogy a tabi jó időre szétcseszi a hormonrendszeres, mint arra, hogy így teherbe estél.


De ha én lennék a helyzetedben, én sem biztos, hogy ennyire jónak látnám a helyzetet.


Előtte már volt szex a pároddal? Mármint mondjuk már második/harmadik stb menet lett volna?

Vagy előtte sem ment el?

2010. dec. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Nem, előtte nem volt semmi! Ez volt csak. :(
2010. dec. 27. 15:56
 25/31 anonim ***** válasza:
Írtam e-mailt.
2010. dec. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Kérlek küldd el az üzeneted a nemethlillus@citromail.hu címre, mert az itt megadott címemre nem ért ide. Persze csak ha nem gond. De nagyon megköszönném.
2010. dec. 27. 16:19
 27/31 anonim ***** válasza:
Elküldtem:)
2010. dec. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2010. dec. 27. 16:36
 29/31 anonim ***** válasza:
Én nem tartom indokoltnak. Persze esély az van rá, de annyira elhanyagolható, hogy ezért felesleges lenne kitenni magad a 72 órásnak. Mi másfél éve így szexelünk, gond nélkül. Nem mondom azt hogy mindenki másnak be fog jönni, de két lökéstől szinte kizártnak tartom. Persze egy minimális kockázat van, te döntöd el hogy vállalod-e. Annak sokkal több az esélye hogy valami bajod lesz a 72 órás tabi miatt.
2010. dec. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Hát a te helyedben én sem tudnám,hogy mit tegyek.

Nekem két nőgyógyász is azt mondta,hogy az előváladék tényleg tartalmaz spermiumot,de nem annyit, hogy elég legyen a megtermékenyítéshez.

De ha van nőgyógyászod, akkor esetleg tőle is megkérdezhetnéd,akár telefonon is.

De persze ott van az is,hogy biztos ami biztos,be kéne venni az eseményutánit.Ne haragudj,erre nem tudok konkrét választ adni,de próbáltam segíteni :S

2010. dec. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!