Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Indokoltnak tartjátok a 72...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Indokoltnak tartjátok a 72 órás tablettát?

Figyelt kérdés

Nagyon be voltunk már indulva és barátom ahogy fölöttem volt az ágyban, hirtelen elkapta a hév és betette. Én persze egyből kapcsoltam és szóltam neki, hogy védekezés nélkül ne! Egyből megértette és használtunk óvszert végülis, de mégis csak bennem volt vagy 3 másodpercig, tehát 1-2 "lökés" volt, aztán egyből kivette. (Meg is beszéltük, hogy ilyen többet ne fordulhasson elő) Tudom, hogy óriási butaság és én utálom az ilyen orosz rulettet és a megszakításos védekezés(?)-be se mentem bele soha. Most ez olyan hirtelen történt, hogy nem tudtam kivédeni. :( Tudom, az esély mindig megvan, de ti hogy látjátok? Indokolt volna most az esemény utáni tabletta vagy nem? Mert ha nagyon esélyes, akkor nyilván nem kockáztat az ember lánya, de ha ennyi miatt úgymond nem szükséges, akkor feleslegesen nem akarom hormonokkal se bombázni a szervezetem és hát pénzem se nagyon van most, pláne karácsony környékén. Várom a véleményeteket. Csak normális válaszokat légyszi!


19 éves lány


2010. dec. 27. 12:55
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
hat persze, megtortenik, de en azt irtam, ami altalaban van. de a lenyeg, h ennyitol nem leszel terhes, kerdezo.
2010. dec. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
amit a biológiatanárnőd mondott az helyes. DE!!!! a szervezet nem robot. egyáltalán nem mindneki működik így. és honnan tudnánk h a kérdezőnek h működik ez a petesejt életben marad, mikor érik, stbstb. ez csak akkor igaz ha a menzesz mindig 28 napos és szinte óürára pontos. amennyiben nem pontos a menzesz ezt nem lehet megállapítani h mikor érik a petesejt és h meddig marad úgy
2010. dec. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 sasna ***** válasza:
52%
de, sajnos ettől is teherbe lehet esni.. ha nem igy lenne, akkor a megszakitásos " védekezés " hatásos lenne..
2010. dec. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Köszi tényleg mindenkinek.:( Csak úgy gondoltam, ha nem volt épp peteérésem, akkor nem olyan sanszos a dolog. Meg hát az előváladékról is azt gondoltam, hogy akkor(vagyis azelőtt) távozik, ha már közeledik az orgazmus és nem a legelején. Bár lehet csak magam akartam nyugtatni. :S Na mindegy...
2010. dec. 27. 14:52
 15/31 sasna ***** válasza:
52%
előváladék bármikor jöhet.. amikor felizgul a pasi, és merevedése van, már akkor ott van, nem tudom, h szoktad-e látni, és szoktam.. ezt a pasi nem is érzi, tehát nem csak az orgazmus előtt..
2010. dec. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
sasna: valóban igaz, de ez nem teljesen megszakításos "védekezés" volt, mert nem mentünk tovább, pláne nem az orgazmus közeléig. A megszakításosról meg azt olvastam, hogy magömlés előtt a férfi kihúzza a péniszét, egészen addig viszont védekezés nélkül megy az aktus. Nálunk "csak" kb. 3 mp-ig tartott és 1-2 löket volt. :S Bár tökéletesen tisztában vagyok vele, hogy ez s hatalmas hiba és veszélyes. :( Nem tudom, mi legyen...
2010. dec. 27. 14:55
 17/31 sasna ***** válasza:
52%
igen, de előváladék már a merevedéskpr jelentkezik, szóval ez is kockázatos.. sztem vedd be azt a tabit..
2010. dec. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Mennyire szabályos a ciklusod? Ha mindig napra pontosan jön meg, akkor szerintem nem indokolt ennyi miatt. De megmondom őszintén, nem szeretném, hogy esetleg rajtam száradjon a ti, vagy a baba élete.

Inkább Dr. Hamvas Ferencet kérdezd meg, bár szerintem ő sem fogja javasolni.

(www.orvostudakozo.hu). Mindenesetre amíg válaszol, menj el felíratni, aztán ha azt mondja, hogy vedd be, akkor váltsd ki és vedd be:)


De azért a pasival leülhetnél beszélni. Szerintem azért ez elég tapló dolog a férfi részéről. Mármint ha velem a párom ilyet tenne, kb felpofoznám.

2010. dec. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
ha a tablettanak semmi mellekhatasa nem lenne, en is azt mondanam, h vedd be. de a tabletta a te esetedben tobb rosszatt, mint jot fog tenni. ahogy mar irtam, a baratnommel volt olyan h 10 percig is ovszer nelkul, es SZERENCSERE nem lett semmi. 2,3mp semmi
2010. dec. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 sasna ***** válasza:
52%
utolsó, hagyd már a hülyeségeidet.. attól, h neked k.rva nagy szerencséd volt, lehet, h neki nem lesz. lehet, h ő termékenyebb tipus, pl. nem ugy, mint a barátnőd, ezt nem lehet előre tudni.. és vettél már be ilyen tablettát? sok a rémhir, én már vettem be, mert indokolt volt, mint ebben az esetben is, és SEMMI bajom nem lett tőle.. jobb, mint 1 abortusz..
2010. dec. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!