Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Indokoltnak tartjátok a 72...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Indokoltnak tartjátok a 72 órás tablettát?

Figyelt kérdés

Nagyon be voltunk már indulva és barátom ahogy fölöttem volt az ágyban, hirtelen elkapta a hév és betette. Én persze egyből kapcsoltam és szóltam neki, hogy védekezés nélkül ne! Egyből megértette és használtunk óvszert végülis, de mégis csak bennem volt vagy 3 másodpercig, tehát 1-2 "lökés" volt, aztán egyből kivette. (Meg is beszéltük, hogy ilyen többet ne fordulhasson elő) Tudom, hogy óriási butaság és én utálom az ilyen orosz rulettet és a megszakításos védekezés(?)-be se mentem bele soha. Most ez olyan hirtelen történt, hogy nem tudtam kivédeni. :( Tudom, az esély mindig megvan, de ti hogy látjátok? Indokolt volna most az esemény utáni tabletta vagy nem? Mert ha nagyon esélyes, akkor nyilván nem kockáztat az ember lánya, de ha ennyi miatt úgymond nem szükséges, akkor feleslegesen nem akarom hormonokkal se bombázni a szervezetem és hát pénzem se nagyon van most, pláne karácsony környékén. Várom a véleményeteket. Csak normális válaszokat légyszi!


19 éves lány


2010. dec. 27. 12:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
hol jártál épp a ciklusodban?
2010. dec. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Ha az számít valamit, kb. egy hét múlva kell megjönnie.
2010. dec. 27. 12:58
 3/31 anonim ***** válasza:
52%
én vennék a helyedben. biztos ami biztos.
2010. dec. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Ennyitől nem lesz semmi.
2010. dec. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Szerintem szinte nulla az esélye, hogy teherbe estél. Igaz, az előváladék is tartalmazhat spermiumokat de akkor sem hinném hogy aggódnod kellene. Lényeges még megnézned, hogy egyáltalán termékeny időszakban voltál-e.


[link]

2010. dec. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

hát ha egy hét múlva kéne megjönnie akkor sztem....nemtom. sztem nemleszel terhes.

ha középidőben csináltok ilyet akkoraz egy kcisit gázabb

2010. dec. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
62%
Én is bevenném a helyedben. Tudom, nem a legegészségesebb dolog, de ott van az előváladék, sose lehet tudni. És így te is megnyugodnál. :)
2010. dec. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Látom, elég megosztó a kérdésem. :/
2010. dec. 27. 13:08
 9/31 anonim ***** válasza:

remelem, hogy elolvasod a valaszomat, es nem hiaba irom.

Szoval, en a baratnommel sokszor szeretkeztem ovszer nelkul (volt amikor 10 percet is)es nem lett semmi, bar nem figyeltuk, h a ciklus melyik idoszakaban vagynk. Nekem egy biologia tanarno mondta, hogy a petesejt a menstruacio elotti 14ik napon erik meg es 1 napot el. ha 28 a ciklus, ak a 14ik az pont a kozepe. szerintem, 3-4 betolassal nem hatolhatott beled annyi spermium, hogy most aggodj. szerintem 0.001% eselye, hogy terhes legyel.

U.S. a 72oras tabletta nem jatek!!!!!

2010. dec. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 sasna ***** válasza:
52%
utolsó, igen, de ezt nem lehet kiszámolni, ugyanis az ember nem robot, van h 2 peteérés is történik 1 hónapban!
2010. dec. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!