Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Azok a csajok szerint, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a csajok szerint, akik úgy vélik, hogy az óvszer megvásárlása a srác dolga, fizetik a tablettát?

Figyelt kérdés

Adott két fiatal, akik elkezdik a szexuális életüket. Kezdetben gumival védekeznek, amit 100%-ban a srác fizet, mondván az ò dolga.

Ha átternek fogamzásgátlóra, akkor azt ugye 100%-ban a csaj fizeti?

Csak mert volt itt pár kérdés, hogy a gumit mindig a srác fizette, majd amikor már gyógyszert használtak a csajnak volt pofája az ár felét követelni, söt volt aki az egészet. Az ilyenek nemm szégyellik magukat? És hagyjuk már, hogy drága a tabletta, mert ha aktív szexuális életet élnek, akkor a gumi is az. Főleg ha 16-18 éves kölykökről beszélünk, akiknek még nincs önálló keresetük.



jún. 21. 12:35
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
48%

40. Ugye az megvan, hogy ez nem szimplán egy matematikai egyenlet? Hanem az is benne van hogy 8 évnyi fogamzásgátló hogyan hat a nő testére, mennyben cseszi szét a hormonrendszerét? Az, hogy az anyagiak szintjére süllyesztetted a témát csak azt mutatja, hogy a férfire akaod ráverni a költségeket és kitartatni a védekezésedet. Normál esetben mindkét fél élvezi a szexet szóval ne gyere azzal, hogy az én élvezetembe kell fektetnem. Ugye nem akarod hogy tárgyiasítsalak?


Én már csak azért sem szedetnék senkivel ennyi ideig tablettát, mert nem jó hatással van az egészségre, miközben a kotonnak nincs semmi. Én inkább megveszem a gumit - ez legyen az én feladatom.


Ha a fentiek dacára te mégis úgy döntesz hogy tablettára adod a fejed, akkor viszont van egy rossz hírem: számomra életbe lép e "a te tested a te döntésed". Ha a te döntésed, akkor pedig a te feladatod.

júl. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

#40es vagyok.

Nem használunk sem fogamzásgátlót, sem gyógyszert így csak körülbelüli arányokra akartam rámutatni.

És igen, egyet értek veled abban amit leírtál, de itt ez nem volt benne a kérdésben, csak az anyagi része.

Hogy mint hat a spirál, az injekció, a gyógyszer az mellékes szerintem a fenti kérdés értelmében.

És senkire nem akarom ráverni a költségeket, mert SAJÁT véleményem szerint a védekezés MINDKÉT FÉL KÖZÖS érdeke, bármelyik lehetőséget is válasszák.

És attól, hogy a férfi óvszert használ a nő is meg veheti (ha tudja a márkát, a méretet). Vagy a pasi is meg veheti a nőnek a gyógyszert. és pont ebből nem kellene presztízs kérdést csinálni. Mert mint említettem KÖZÖS érdek.

Bár én pont az a nő vagyok aki szereti megfelezni a költségeket és nem szégyellek egy étteremben én fizetni a randin.

júl. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
42. Nincs köztünk véleménykülönbség, én is ugyanígy vagyok vele, ahogy leírtad.
júl. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!