Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Azok a csajok szerint, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a csajok szerint, akik úgy vélik, hogy az óvszer megvásárlása a srác dolga, fizetik a tablettát?

Figyelt kérdés

Adott két fiatal, akik elkezdik a szexuális életüket. Kezdetben gumival védekeznek, amit 100%-ban a srác fizet, mondván az ò dolga.

Ha átternek fogamzásgátlóra, akkor azt ugye 100%-ban a csaj fizeti?

Csak mert volt itt pár kérdés, hogy a gumit mindig a srác fizette, majd amikor már gyógyszert használtak a csajnak volt pofája az ár felét követelni, söt volt aki az egészet. Az ilyenek nemm szégyellik magukat? És hagyjuk már, hogy drága a tabletta, mert ha aktív szexuális életet élnek, akkor a gumi is az. Főleg ha 16-18 éves kölykökről beszélünk, akiknek még nincs önálló keresetük.



jún. 21. 12:35
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
Nehogy már egy forintot is beleadj. Hova is vezetnek az.
jún. 21. 18:52
 22/43 anonim ***** válasza:
100%

21

Nem is. 😄 Egyszerű a módszer, és ki lehet szűrni az ilyen lúzereket mint te is! 👍😉

jún. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:

Remek. Találtál olyan balekot, aki jutalomnak tekinti, hogy beléd rakhatja és ezért képes évekig kotonért fizetni.

Akinek van némi önbecsülése, minimum a felét kiverte volna belőled. Bár én kiváltottam volna a gyógyszert és ha nem tetszik, dobozostul lenyomtam volna a zorkodon.

jún. 21. 18:59
 24/43 anonim ***** válasza:
100%
Ne túráztasd magad idióta! Mondtam, hogy ilyen lúzerekkel nem ismerkedem. 😄
jún. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
Ki q tököm akar veled ismerkedni?
jún. 21. 19:06
 26/43 anonim ***** válasza:

25

Elég sokan akarnak. 👍😉

jún. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
El tudom képzelni.
jún. 22. 00:04
 28/43 anonim ***** válasza:
100%

Hú kérdező... Most mondanám, hogy sajnalom a barátnődet, de gondolom nincs, érthető okokból. Bár az ilyenek mint te, egyszer úgyis találnak maguknak valami szolgalelkű nőt, aki azt is megtiszteltetésnek veszi, hogy hozzászólsz. Őt nem kell majd megverned.


Azt nem értem, mi ez a megkeseredettség? Az utcákon sorban járnak-kelnek azok a nők, akik NEM várják el, hogy mindig te vedd a gumit. Ha te folyton ilyen élősködőkkel jöttél össze, akkor azért te vagy a hibás... Bár hasonló hasonlót vonz, nem igaz? :)

jún. 22. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
Most mi a probléma? Az, hogy elvárom az anyagiak megosztását egy kapcsolatban? Ez borzasztó. A kérdés azoknak a nőknek szólt, akik elvárják, hogy a gumit és a tablettát is a faszi fizesse ki, nem azoknak akik ki bírják saját maguknak is, vagy eleve felesben fizették a gumit és a gyógyszert is.
jún. 22. 04:30
 30/43 anonim ***** válasza:

Nem várom el de aki még a gumit is képes számon tartani és tartja a markát hogy fizessem ki a felét esélytelen is nálam 😂

Az étteremben is előveszed a számoló gépet és mondod a pincérnek hogy na akkor 5371 forintot a nő fizet?


Gondolom azért az alsógatyád mossa ki meg mosogasson el miután ettél és tartsom rendet meg nevelje a gyereked ott már nem kell feladat megosztás xD

jún. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!