Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Azok a csajok szerint, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a csajok szerint, akik úgy vélik, hogy az óvszer megvásárlása a srác dolga, fizetik a tablettát?

Figyelt kérdés

Adott két fiatal, akik elkezdik a szexuális életüket. Kezdetben gumival védekeznek, amit 100%-ban a srác fizet, mondván az ò dolga.

Ha átternek fogamzásgátlóra, akkor azt ugye 100%-ban a csaj fizeti?

Csak mert volt itt pár kérdés, hogy a gumit mindig a srác fizette, majd amikor már gyógyszert használtak a csajnak volt pofája az ár felét követelni, söt volt aki az egészet. Az ilyenek nemm szégyellik magukat? És hagyjuk már, hogy drága a tabletta, mert ha aktív szexuális életet élnek, akkor a gumi is az. Főleg ha 16-18 éves kölykökről beszélünk, akiknek még nincs önálló keresetük.



jún. 21. 12:35
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
72%

Szvsz a tabletta szedése alapvetően a nő feladata és az ő érdeke.


Volt már dolgom pár nővel, de soha senkivel sem merültek fel efféle anyagi dolgok. Sőt, olyan volt többször is, hogy randin szeretett volna beszállni a számlába. Általában végül az ölembe szálltak be ;)

jún. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
91%
Ennyire nem lehetsz faszari, kérdező.
jún. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

#2

Magadra ismertél?

jún. 21. 13:09
 4/43 anonim ***** válasza:
88%

Ha egy párról van szó szerintem a gumit és a tablettát felesben korrekt fizetni.


Nálunk így volt/van.


33L

jún. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
86%

Mindig én fizettem. 10 éven keresztül. Azóta közös a kassza

N

jún. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
84%
Mindkettőt lehet felesben fizetni.
jún. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
86%

Nem, egyik sem csak az egyik fél dolga. Én ugyanúgy vettem a gumit (egyszer én, egyszer a párom), aztán a tablettát is ugyanúgy felesbe. Ennyi. Intelligens emberek így csinálják. Csak igazi hímek (nem férfiak) tolják át a tablettát a nőre ilyen ostoba dumával, hogy az a nő érdeke. Miért, a férfinak nem érdeke, hogy ne legyen gyerek? Főleg, hogy ők hisztiznek sokszor a guni miatt, hogy nem akarják viselni.


Gondolom ezt az olyan hímek csinálják, akik "nőügyekkel nem foglalkozom" kijelentéssel élik az életüket.


Férfiaktól elnézést kérek, akinek nem inge...


Az pedig a nő ugyanolyan semmirekellő pedig, aki mindent a másiktól vár el. De tudod nem csak ilyenek léteznek.

jún. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Simán fizetném, ahogy fizettem egy exemnek is. Nem drága cucc azért cserébe hogy a legjobb lehessen az együttlét és ott ahol csak akarnánk.
jún. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
Alkalmi dugásnál, csak szexre összejárásnál nincs közös kassza ugyebár. A gumit viszi a pasi magával - mert neki is érdeke, a tabi szedése meg ugyanúgy a nőé is. Kapcsolatban meg amúgy is közös a kassza és megosztják a költségeket. Bár szerintem rég el van b.sszva egy kapcsolat, ahol a ki fizeti a fogamzásgátlás árát a központi téma.
jún. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Isten óvjon az ilyen fillérbszó alakoktól, akik ezen képesek problémázni.
jún. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!