Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátló módszerek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátló módszerek vannak még? 23l

Figyelt kérdés

A tabi és a hüvelykúp helyett milyen megbízható fogamzásgátló módszerek vannak akkor ha nem szeretnénk óvszert használni?


Egyszer 3 évig szedtem tabit, de már nem bírta a szervezetem és abba hagytam (szerencsés voltam mert nem híztam tőle, hála)

Most Pharmatexet használok, de nem nagyon bízom benne, spirál meg nem lehet mert még nem szültem


2022. máj. 2. 11:42
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#6

Mert csak jövő hétre kaptam hozzá időpontot azért nem vele beszélem meg

2022. máj. 2. 15:29
 12/12 anonim ***** válasza:

Lehet hogy sok férfi nagyon ellene van, de a gumi a legjobb modszer. Az osszes hormonos szarok mind odabaxxnak a no szervezetnek. Eddig az osszes exem megváltozott tole. Persze mind tagatta, de az cska szemét a testnek. Egy csajom volt, akivel gumiztunk. Na, nála olyan magas volt a libido, nem hisztizett, nem hízott el, nem volt érzékeny, semmi hangulat ingadozás, stb stb. GUMI!!

Csak hát ahhoz kell találni egy értelmes pasit, aki nem nyihog rajta.

2022. máj. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!