Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok ti hogyan védekeztek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan védekeztek a legszívesebben szex közben? Megszakítás, óvszer, fogamzásgátló gyógyszer vagy egyéb más módszerek? Illetve miért pont azzal?

Figyelt kérdés

2020. dec. 10. 10:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%

Óvszerrel védekezünk.

Mivel a megszakítás szerintem, nem védekezési módszer. Fogamzásgátló tablettát nem szeretnék szedni, se semmilyen hormontartalmú készítményt.

A későbbiekben ha már nem lesz gond, ha becsúszik a baba, szeretném megtanulni a termékenység tudat módszert + pesszárium.

2020. dec. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
56%

Fog gátlót szedek

Ez a leg biztonságosabb és a legkényelmesebb és persze a leg élvezetesebb is, nekem szerencsére birja a szervezetem is

2020. dec. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
73%

Majdnem ugyanaz mint az előző válaszoló.

Hormont sose szednek, ezzel kilőve a gyűrű, a tabletta, a legtobb spirál, a tapasz es az injekció.

A gumi a legjobb opció. Kesobb tanfolyam es pesszarium lesz a befutó nalunk is vagy esetleg hormont nem tartalmazó spirál vagy rezgyongy. (Bar erosebb es hosszabb menzeszt se szeretnek a jelenlegi egy hetes melle...)

2020. dec. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
73%
Bocsanat harmas vagyok. Kozben jott valasz. Szoval majdnem ugyanaz, mint az elso válaszoló.
2020. dec. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
65%
Jelenleg fogamzásgátló gyógyszer, de én ezt egészségügyi okok miatt szedem elsősorban. Ha nem kéne szednem, akkor óvszert használnánk (amúgy se ajánlom senkinek se a fogamzásgátló gyógyszert ha csak nem "muszáj"), szerencsére a barátom nem hal kereszthalált a gumitól.
2020. dec. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
13%

Én megszakítással. Hogy miért?

Óvszer: Nem az igazi, sokkal nagyszerűbb érzés a full kontakt, kórságoktól nem félek amíg (remélem) csak velem szexel a csajom.


Gyógyszer: Elég para, mi van ha véletlen kimarad stb. illetve állítólag attól hízik az emberm ezt pedig a leányzó nem akarja semmi szín alatt.


Más módszerről nem tudok ami hatásos lenne, így marad a megszakítás...persze ez sem 100%, mert a 2-ből, legalább 2 gyerekünk nem lett konkrétan tervezve XD

2020. dec. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%

Én hüvelygyűrűt használok (hormonális)

6-os, vannak még módszerek, amik nem hormonálisak és hatásosak, például pesszárium. Sokkal hatásosabb, mint megszakításos.

2020. dec. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
86%

Óvszer

Egyszerű, kényelmes, adja magát.

2020. dec. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
73%
Szintén hüvelygyűrű, de ettől a kapcsolat elején óvszer, majd ha megvan a bizalom akkor elhagyható.
2020. dec. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
25%

OFF:

Elméletileg, ha azt vesszük, hogy a kérdés a lányokhoz szól, akkor az óvszer nem is kéne benne legyen mint opció. Ugyanis az az egyetlen megoldás, amit a férfiak alkalmaznak. Minden más technika (tehát gyakorlatilag a fogamzásgátló megoldások 90%-a) a nőkre hárul, és gyógyszertől kezdve, spirálig, gyűrűig, pesszáriumon át, egészen a tapaszig (és felét se soroltam fel) mind, mind a nőnek a testében zajlik le.

2020. dec. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!