Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok ti hogyan védekeztek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan védekeztek a legszívesebben szex közben? Megszakítás, óvszer, fogamzásgátló gyógyszer vagy egyéb más módszerek? Illetve miért pont azzal?

Figyelt kérdés

2020. dec. 10. 10:17
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
89%
Utolsóhoz egy pici kiegészítés: van női óvszer is, csak sokkal kisebb hatásfokkal, illetve nem is elterjedt, szóval valószínűleg a legtőbb válaszadó a férfi óvszerre gondolt.
2020. dec. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
36%
Megszakítással vagy sehogy,de mivel elmúltam 30,lehet meddő vagyok.
2020. dec. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
75%

#10

A gumit én fizetem ki, ha akarja a pasi fel is húzom neki :)

Bár az igaz, hogy nem az én hormonrendszeremmel hiteti el hogy terhes vagyok :)

2020. dec. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
68%

Óvszerrel, nem azért mert így szerettük volna hanem nekem a hormonális módszerek nem működtek jól. Tabletta és hüvelygyűrű használata mellett szinte megszűnt a libidóm, mellfeszülés, fejfájás, hangulatingadozás minden volt.

Szülés után lehet benevezek egy spirálra (hormonmentes) ha meg már komolyabban tervezzük egymással pl volt esküvő akkor jöhet a megszakításos.

2020. dec. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
80%

Óvszer, megszakítás jelenleg. Mielőtt bárki nekem áll elmondom, hogy nem vagyok felelőtlen, nem lenne baj ha jön egy baba, csak még anyagilag nem vagyunk rá teljesen készek, ezért nem tervezzük.


Korábban volt fogamzásgátló de utáltam és hazavágta a szexuális életemet teljes mértékben. Én nem ajánlom.

2020. dec. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
71%
Nekem fogamzásgátló, szerencsére pozitív mellékhatásokkal.
2020. dec. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
82%
Óvszer!!! A tabik teljesen kicsinálták a testemet
2020. dec. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
34%

A kapcsolataim elején és 40 éves korom óta óvszer (+ mindig volt othon esemény utáni, back up-nak), közben a tartós kapcsolatokban tabletta, mert az a biztos.

A megszakítás és a termékenységtudat inkább az oroszrulett kategóriába esik, már ha peteérés előtt is szoktatok szexelni. A pesszárium stb. akkor véd, ha spermaölő anyaggal kombinálod, az meg már nem annyira "bio", ha a méhszájadat szeretkezésenként 6 órán át emberi sejtek elpusztítására tervezett anyagban áztatod...

2020. dec. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
70%

Kedves utolso!

Egy spirál vagy egy gyűrű miert is nem biztos megoldas? Miert “a tabletta” az?

Nekem 10+ évnyi gumizas során 0 szakadt ovszerem volt. Ismeros párnál pedig 5 ev alatt egy db. Ennyiszer siman elfelejti valaki a tablettákat is bevenni.

2020. dec. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
92%
Én a külsőmmel.
2020. dec. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!