Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátló módszerek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátló módszerek vannak még? 23l

Figyelt kérdés

A tabi és a hüvelykúp helyett milyen megbízható fogamzásgátló módszerek vannak akkor ha nem szeretnénk óvszert használni?


Egyszer 3 évig szedtem tabit, de már nem bírta a szervezetem és abba hagytam (szerencsés voltam mert nem híztam tőle, hála)

Most Pharmatexet használok, de nem nagyon bízom benne, spirál meg nem lehet mert még nem szültem


2022. máj. 2. 11:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
spirál?
2022. máj. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hüvelygyűrű.

[link]

2022. máj. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Ne dugjatok. 100%-os módszer.
2022. máj. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

A betegségtől semmi nem véd, csak a gumi.


Terhességtől meg a legjobb a kombinált. Pl.: spermaölő gél + pesszárium, vagy anal.

2022. máj. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Férfi vasectomia
2022. máj. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem nőgyógyásszal beszéled meg?

Spirált is felraknak, nem kell szülni hozzá, hüvelygyűrű, pesszárium, Depo-Provera injekció, esetleg más típusú tabletta.

2022. máj. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
A hüvelygyűrű szűz lánynak is jó?
2022. máj. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7-es Elvben igen, ha fel tudja helyezni. Gyakorlatilag nem gondolnám, hogy hormonális fogamzásgátlóval kellene kezdeni védekezni, főleg, ha kamasz az illető. Teljesen megfelel az óvszer kezdésnek.
2022. máj. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ahogy a #6-os írja, spirál és még van pár módszer, de vizsgálat kell hozzá hogy meg lehessen mondani neked egyedileg melyik a legjobb.
2022. máj. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi Caya pesszáriumot használunk, amikor termékeny a feleségem, amúgy pedig a termékenységtudat módszert használjuk. (NEM! naptármódszer!!)


[link]


Feleségemnek anno teljesen tönkretette a hormonháztartását a fogamzásgátló, 3 évbe telt, mire visszaállt minden a normális kerékvágásba.

Ez a 2 módszer nekünk bevált, betegségek ellen nem véd, monogám házasságban mondjuk ez nem is akkora feltétel, fogamzásgátlóként pedig az óvszernél is jobb a hatékonysága.

Nekünk bevált.

2022. máj. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!