Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumi nélküli szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi nélküli szex?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok szingli, azóta nem szexeltem és igenis már nem elég számomra az önkielégítés, mindezek által úgy döntöttem, hogy szeretném, ha lennének alkalmi kapcsolataim, valószínűleg hétvégén lesz az első. Viszont a problémám az, hogy a nemi betegségektől tartok, akkor ugyebár gumit kellene húzni, viszont számomra nem szex az, ahol nincs orál. De ha már a számba veszem a szerszámát, akkor igazából teljesen mindegy, hogy mi gumit használtunk-e a behatolásnál nemdebár? Arról meg ne is beszéljünk, hogy gumival mennyivel rosszabb a szex, de erre még azt is mondanám, hogy oké, viszont orál nélkül meg értelmet nem nagyon látom az egésznek, meg hiába fogadom meg, hogy akkor nincs orál, a pillanat hevében úgysem bírnám ki, hogy ne cuppanjak rá. Mégis mit lehet tenni? Mit javasoltok? Egyébként javarészt a nemi betegségektől való félelmem miatt nem feküdtem le eddig senkivel.

2021. okt. 29. 13:30
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
0%
#50 Gondolom az sem zavar ebben ha netalán öreg, kövér, kapafogú, pattanásos, büdös is, és Bangladeshben él :D
2021. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 A kérdező kommentje:

#50


És most mi az összefüggés? Csak nem egy olyan nő vagy, aki össze-vissza kefél mindenkivel és ez most sértette az önérzetét?

2021. nov. 3. 17:19
 53/59 A kérdező kommentje:
Bocsánat #51-nek szólt.
2021. nov. 3. 17:20
 54/59 anonim ***** válasza:

Nem, nem vagyok sem nő, sem sértett önérzetem nincs.

Egyszerűen csak marha szánalmasak azok a hímek az oldalon akik függetlenül a fentiektől (kor, súly, kinézet, egészségi állapot, univerzumbeli tartózkodási hely) BÁRMI féle entitásnak azonnal, feltétel nélkül felajánlkoznak, ha azt állítja magáról hogy ő nő. :)

2021. nov. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 A kérdező kommentje:

#54


Nyugalom, nem kaptam tőle privátot, én is írtam már hasonlót. Több ilyen férfi kellene meg hasonlókat.

2021. nov. 3. 19:03
 56/59 anonim ***** válasza:
0%

Én tök nyugodt vagyok, de ettől még szánalmasnak tartom akinek már ennyire minden mindegy hogy bármilyen élőlényt látatlanban megbúbolna. :)

Volt már hogy nekem írt ilyen pasi privátot, pedig sosem írtam olyat hogy csaj vagyok. :D :D

2021. nov. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:

Szerintem #50 arra célzott elsősorban, hogy milyen értékrendű nő az, aki kellene neki. Mi az a hozzáállás, ami sokakban nincs.

Nem szexre stb. Kell a visszajelzés akkor is, ha belső értékekről, értékrendről van szó, nem csak füttyögni azok után a lányok után, akiknek kinn a fenekük a szoknyájukból stb.

2021. nov. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
71%

#54:"Egyszerűen csak marha szánalmasak azok a hímek az oldalon akik függetlenül a fentiektől (kor, súly, kinézet, egészségi állapot, univerzumbeli tartózkodási hely) BÁRMI féle entitásnak azonnal, feltétel nélkül felajánlkoznak, ha azt állítja magáról hogy ő nő. :)"


Senki nem ajánlkozott fel, te csövesbánat. Nem írtam a kérdezőre. Egyszerűen a felfogása tetszik, a gondolkodása. Nagyon nem mindegy, hogy néz ki, ugyanis aki azt állítja, hogy a külső nem számít, az hazudik. Szóval elhiheted, hogy nem olyan férfi vagyok, akinek mindegy ki, csak puncija legyen. A saját rosszindulatod fogja vagy.


#50 voltam.

2021. nov. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
Foglya.
2021. nov. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!