Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumi nélküli szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi nélküli szex?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok szingli, azóta nem szexeltem és igenis már nem elég számomra az önkielégítés, mindezek által úgy döntöttem, hogy szeretném, ha lennének alkalmi kapcsolataim, valószínűleg hétvégén lesz az első. Viszont a problémám az, hogy a nemi betegségektől tartok, akkor ugyebár gumit kellene húzni, viszont számomra nem szex az, ahol nincs orál. De ha már a számba veszem a szerszámát, akkor igazából teljesen mindegy, hogy mi gumit használtunk-e a behatolásnál nemdebár? Arról meg ne is beszéljünk, hogy gumival mennyivel rosszabb a szex, de erre még azt is mondanám, hogy oké, viszont orál nélkül meg értelmet nem nagyon látom az egésznek, meg hiába fogadom meg, hogy akkor nincs orál, a pillanat hevében úgysem bírnám ki, hogy ne cuppanjak rá. Mégis mit lehet tenni? Mit javasoltok? Egyébként javarészt a nemi betegségektől való félelmem miatt nem feküdtem le eddig senkivel.

2021. okt. 29. 13:30
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy most hétvégén szexelni fogsz? Addig nem mész haza a buliból amíg be nem pasizol?
2021. okt. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
20# nem dugok rokonnal :D
2021. okt. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
25%
#22 az exem is ilyen volt. ha eldöntötte hogy márpedig ma megbasszák, akkor utánament a dolognak, akár úgy is hogy odament valakihez és felajánlotta hogy megbaszhatja. :D :D
2021. okt. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
De dugsz rokonnal.
2021. okt. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
24-es... grat az exedhez! jó választás volt :D kitalálom.. 0 volt a csaj érzelmileg... se nem jó csapat..de jól szopott
2021. okt. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
Ahogy fent is írják akár sima csókkal is elkapható 1-2 STD. Ezzel együtt orálnál jóval kisebb a kockázat mint behatolásnál. Utóbbinál ha a partnerednek van némi "nyalánksága" gumi nélkül igen nagy valószínűséggel el is fogod kapni. Szóval alkalmiban mindenképpen célszerű a dugáshoz a gumi, orálnál meg mérlegeled kell-e vagy sem.
2021. okt. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
Csináltassatok STD tesztet. N
2021. okt. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
#6 Nem tudhatod, csak csökkented az esélyét. Nyilván van ellenpélda is ahogy azt írtad. Én élvezni akartam a szexet, ezért többször is gumi nélkül csináltuk. Nem lehet egy burokban élni, kockázat mindig van.
2021. okt. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:

#25 köszi, háát a szerelem az inkább volt nála rögeszmés ragaszkodás. "se nem jó csapat"? he?


Amúgy szexben istennő volt velem. :)

2021. okt. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
27%

alkalmi kapcsolatoknál boritékolható a nemi betegség

ha szerencséd van, valami gyógyítható lesz...


orálisan is elkaphatsz olyat, ami nem gyógyítható, pl. nemi herpesz. Akkor is, ha te csinálod az orált, de akkor is, ha neked csinálják.

Ráadásul ezt a betegséget aktus közben még gumi mellett is elkaphatod és nem ez az egyedüli.


az alkalmi kapcsolat ezzel jár. Ha nem akarod, akkor olyat keressél, akinek te leszel az egyetlen szexpartnere és te is neki. Beszéljétek meg, hogy mindenki biztonsága miatt így legyen. Továbbá, menjetek el szűrésre első együttlét előtt (lehetőleg úgy, hogy már 1 hónapja nem volt mással, mert ennyi idő kell mire kimutathatóak ezek).

2021. okt. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!