Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumi nélküli szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi nélküli szex?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok szingli, azóta nem szexeltem és igenis már nem elég számomra az önkielégítés, mindezek által úgy döntöttem, hogy szeretném, ha lennének alkalmi kapcsolataim, valószínűleg hétvégén lesz az első. Viszont a problémám az, hogy a nemi betegségektől tartok, akkor ugyebár gumit kellene húzni, viszont számomra nem szex az, ahol nincs orál. De ha már a számba veszem a szerszámát, akkor igazából teljesen mindegy, hogy mi gumit használtunk-e a behatolásnál nemdebár? Arról meg ne is beszéljünk, hogy gumival mennyivel rosszabb a szex, de erre még azt is mondanám, hogy oké, viszont orál nélkül meg értelmet nem nagyon látom az egésznek, meg hiába fogadom meg, hogy akkor nincs orál, a pillanat hevében úgysem bírnám ki, hogy ne cuppanjak rá. Mégis mit lehet tenni? Mit javasoltok? Egyébként javarészt a nemi betegségektől való félelmem miatt nem feküdtem le eddig senkivel.

2021. okt. 29. 13:30
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
100%

Gumival is el lehet kapni ezt-azt, akkor is ha nincs orál!


STD szűrést javaslok, de alkalmiban ez kb reménytelen

2021. okt. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
30%
engem ilyenkor annyira nem érdekelt, volt fent spirálom, pasi élvezzen belém nyugodtan
2021. nov. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
Végül milyen volt?
2021. nov. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
33%
#42 ez a normális hozzáállás, nem pedig sírni egy sarokban dugatlanul remegve minden egyes bacitól.
2021. nov. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
26%
jahm és semmi nemi betegségem nem lett :D
2021. nov. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
83%
Honnan tudod, hogy nem lett semmi betegséged? Honnan tudod h nem csak szerencséd volt?
2021. nov. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
0%
úgy hogy voltam dokinál és kivizsgáltattam magam
2021. nov. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
37%

az mindegy, az idejárók jobban tudják. meg fogsz halni. pont,. mert ők tudják.

Ha valaki csak gondol a gumi nélküli dugásra az meghal mindenképp. és utána beteg is lesz. :)

2021. nov. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 A kérdező kommentje:
Nem dugtam sem gumival, sem nélküle. Nem csak a nemi betegségek miatt, hanem egyszerűen nem tudok valakivel csak úgy szexelni. Szerintem jól döntöttem, így legalább tuti nem szedek össze semmit, és nem is fog ürítésre használni senki. Úgy döntöttem inkább randizom és esélyt adok egy komolyabb kapcsolatnak, mégha nem is örökre szóló, sokkal értelmesebb, mint ez, és valószínűleg a szex is jobb lesz érzelmekkel meg úgy, hogy nem egy vagy két alkalomról van szó, hanem egymásra tudunk hangolódni. Végülis nem csak a betegséget kerülöm el, de így legalább nőként is tudok magamra tekinteni a továbbiakban.
2021. nov. 3. 15:55
 50/59 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon jó a felfogásod. Ilyen nőre van szükségem.
2021. nov. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!