Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumi nélküli szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi nélküli szex?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok szingli, azóta nem szexeltem és igenis már nem elég számomra az önkielégítés, mindezek által úgy döntöttem, hogy szeretném, ha lennének alkalmi kapcsolataim, valószínűleg hétvégén lesz az első. Viszont a problémám az, hogy a nemi betegségektől tartok, akkor ugyebár gumit kellene húzni, viszont számomra nem szex az, ahol nincs orál. De ha már a számba veszem a szerszámát, akkor igazából teljesen mindegy, hogy mi gumit használtunk-e a behatolásnál nemdebár? Arról meg ne is beszéljünk, hogy gumival mennyivel rosszabb a szex, de erre még azt is mondanám, hogy oké, viszont orál nélkül meg értelmet nem nagyon látom az egésznek, meg hiába fogadom meg, hogy akkor nincs orál, a pillanat hevében úgysem bírnám ki, hogy ne cuppanjak rá. Mégis mit lehet tenni? Mit javasoltok? Egyébként javarészt a nemi betegségektől való félelmem miatt nem feküdtem le eddig senkivel.

2021. okt. 29. 13:30
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
31%
Megbízható személyt keress akkor, viszont ez leszűkíti nagyon a kört.
2021. okt. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
73%
Vagy szerencséd lesz, vagy nem.
2021. okt. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy kettősség lakozik benned. Egyfelől annyira rettegsz a nemi betegségektől hogy ez miatt nem szexelték jó ideje, másrészt most győzködöd magadat hogy úgy sem bírnád ki hogy ne cuppanj rá és ha az orál mehet óvszer nélkül akkor miért ne mehetne a behatolás is.


Valahol húzd meg a határt e kettősség közt hisz nemi betegséget össze lehet szedni nyilvános wc-n is bár kevés rá az esély.


Egy alkalmi partnertől nem elvárható hogy csináltasson egy tesztet de a gumi mindkettőtöket megvéd. Ezt viszonylag könnyen felfogják a férfiak.

Ha meg tartós kapcsid alakul akkor majd rácuppansz gumi nélkül.

2021. okt. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
60%

Leélhetsz egy életet is úgy hogy nem kúrsz senkivel, nehogy elkapj valamit.

Nem mész ki az utcára nehogy elüssön a lajtoskocsi.

Nem iszol alkoholt mert mivan ha megvakít a metil?

Nem eszel csak saját termelésű kaját mert mivan ha mérgező amit a boltban veszel.

Nem nézel tévét mert kimossa az agyad.


Biztos nagyon boldog élet lesz mindentől remegve nem csinálni semmit.


Vagy beleveted magad a világba, megteszed ami tetszik, bármit. aztán valami lesz, a végén úgyis mind kipurcanunk.

2021. okt. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám magam nagy alkalmisnak. A 20 éveimben volt pár egyéjszakás kalandom és ott mindig volt orál is, oda-vissza. Szerencsére mindig olyan partnert fogtam ki hogy nem volt semmilyen nemi betegség. A szex meg csak gumival. 1x volt gumi nélkül de ott régebbről ismertem a csajt és tudtam hogy már gimiben is fogamzásgátlót szedett. Szerintem ha normális csavot fogsz ki nem lessz baj.
2021. okt. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:

#1


És én honnan tudjam, hogy ki a megbízható személy? Ez egy olyan dolog, hogy én sem kötném senkinek az orrára, hogy nekem hány szex partnerem van/volt. Illetve pl. lefekszek hétvégén egy emberrel, akit évek óta ismerek, megbízhatónak tűnik, elkapok valamit, eltelik 2-3 hónap szex nélkül és továbbadom a következő partneremnek a tudtom nélkül pedig megbízhatónak gondolom magam. Akkor ilyenkor mi van? Ez egy oltári nagy hülyeség, van egy barátnőm, aki már vagy 50 pasival lefeküdt, kivizsgáláson minden rendben volt, másik barátnőm pedig a második partnerétől, akit évek óta ismer és szex előtt rengeteget randiztak kapott is egy kis nemibajt. Tehát ezt nem tudom kiszűrni úgysem.

2021. okt. 29. 13:41
 7/59 anonim ***** válasza:
10%

Másfél éve? Én kétszer annyi ideje 😃.

Szerintem nem kell az az óvszer.

2021. okt. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
82%

Én azt láttam világ életemben hogy aki letojta, és kilóméternyi fasz járt benne, vadidegenek élvezték tele, néha többen is, az sose nyelt be semmit, olyan immunrendszere volt hogy belevarrhattál egy döglöttmacskát is a hasüregébe azt is kibírta volna..

Aki meg remegett mindentől, jaj nem nyúlok hozzá mivan ha beteg, hipóval mosta meg még az almát is az az első alkalommal benyalt valamit. :D :D



Úgyis minuszozni fognak de letojom.

2021. okt. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:

#3


Tehát ha nekem nem lesz tartós kapcsolatom még 2 évig, akkor két évig egyáltalán nem lesz orál? Hol marad akkor az előjáték? Megáll a csókolózásban meg egy kis pettingben? Teljesen mintha belevágnék a közepébe, ez így nagyon rossz.

2021. okt. 29. 13:44
 10/59 A kérdező kommentje:

#9


Persze ebben van valami Mert akinek sosem volt semmi baja az miért félne az egyszerűen nem tudja felfogni de viszont az aki már átment egy két dolgon nem feltétlenül nemi betegségről van szó azt természetes hogy fél és ugye gyengébb is az immunrendszere nyilván. Én is az utóbbi kategóriába tartozom pontosan ezért is félek

2021. okt. 29. 13:48
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!