Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet odabent? A barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet odabent? A barátommal szexeltünk 3 hónappal ezelőtt, gumi nélkül csináltuk, és belém élvezett. Nem szedek tablettát. (tovább lent)

Figyelt kérdés

Biztos vagyok benn, hogy nem vagyok terhes, de ez alatt a 3 hónap alatt sokan mondták már, hogy mintha meghíztam volna, ez mellett volt, hogy rosszul voltam, hányingerem volt. Mi történhetett? Elkaptam talán valami fertőzést? Az óta nem mertünk lefeküdni, hátha valami baj van.


Kérlek komolyan válaszoljatok.

15/L


2010. aug. 24. 20:57
 71/108 anonim ***** válasza:
a nagynénéd amennyire cigány ő is, fogadni merek, h nem tudta leolvasni
2010. aug. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/108 anonim ***** válasza:
52%
Akkor mondd el a nagynénédnek, és majd ő segít neked, hogy biztos nem vagy terhes, mert ez genetikailag öröklődött a családotokban....Te is csak a 2865 alkalomkor jöttél össze, azért vagy iilyen degenerált.
2010. aug. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/108 anonim ***** válasza:

Amugy sikerült elvégezned az óvodát??

Mert hogy irna azt tudsz de a felfogásod az egyenlő a nullával.

Szerintem keress utána a neten, hogy mik a terhesség jelei.

2010. aug. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/108 anonim ***** válasza:
Szerintem meg gumikacsa
2010. aug. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/108 anonim ***** válasza:
amugy kedves kérdező mi a teljes neved?
2010. aug. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/108 anonim válasza:
ez kamu....nem lehet vki ekkora sötét
2010. aug. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/108 anonim válasza:
100%
Istenem... Te tényleg nagyon buta lehetsz... Szentül állítod hogy nem vagy terhes milyen alapon?! Mert nem védekeztetek, mert elment benned, mert nem jött meg 3hónapja, mert híztál és mert rosszul voltál?! És ez hogy nincs pénzed és hogy mindenki ismer mindenhol... Szerintem a barátod ha szeret akkor megtud ennyit tenni érted h vesz neked 800ftért egy tesztet, és nem hiszem el hogy az egész országban csak egyetlen egy rossman, DM, vagy gyógyszertár lenne ... nem akarásnak nyögés a vége. És ha nem mered elmondani anyudnak akkor azt majd elmered mondani 9hónap múlva helyesbítek már csak 6hónap múlva hogy most fogsz szülni?! És ez a szöveg hogy ismered a testet és azt megéreznéd, netán annyiszor voltál már terhes hogy tudd milyen érzés?! Szóval szerintem itt a millió hozzászólásból igazán észrevehetnéd magadat és rájöhetnél hogy elég bután viselkedsz és nem értem miért tetted fel ezt a kérdést ha nem hallgatsz senkire és 100% biztos vagy benne h nem vagy terhes... akkor meg nem értem a kérdésed ... :)
2010. aug. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/108 anonim ***** válasza:
100%

élősködőd van akit más élősködőkkel játszatnak


dr house

2010. aug. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/108 hencsyke ***** válasza:
100%
mondtad, hogy az előváladéktól sem lettél terhes....ez mind szép és jó, de én ismerek egy olyan személyt aki a barátjával 2 hónapig így védekeztek és nem lett terhes...utána hopp becsúszott a baba...szval tényleg kiszámíthatatlan a természet és ráadásul a te barátod még beléd is élvezett....honnan veszed ennyire biztosra, hogy te biztos nem vagy terhes?:o én még csak 16 éves vagyok, de a barátommal mindig használunk gumit...és ha belém élvezne a minimum, hogy utánna 72 órás tablettát veszek be és ha utánna 1-2 hónap múlva sem jönne meg akkor vennék 1 tesztet....ne mond, hogy nincs 800 ft-od...ezért erre legyen már pénzed, mert a te felelőségged hogyha mégis csak terhes lettél mert hidd el, hogy sokkal jobban elrontja az az életedet, minthogy most rápisilsz 1 tesztre...és ráadásul lehet,hogy mi tévedünk, de legalább jobban meg fogsz nyugodni, ha azt mutatja, hogy mégse vagy terhes.....ha meg azt mutatja, hogy terhes vagy...akkor ne azt csináld , mint a nénikéd, hogy vesz még kettőt és "az is azt mutatta, hogy terhes, mégsem lett baba", hanem menj el nőgyógyászhoz és mond meg neki h csináltál 1 tezstet ami azt mutatta, hogy terhes vagy és meszeretenéd nézetetni, hogy igaz-e....ő biztos megmondja majd akkor, hogy mi a helyzet :) és mondtad , hogy ismernek a dm-be rosmanban, gógyszertárba és neked ez ciki lenne....akkor küld el az eggyik barátnődet, ismerősödet ha az úgy jobb neked...remélem, hogy mégsem vagy terhes, sok sikert a továbbiakhoz :)puszi 16/l
2010. aug. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/108 anonim ***** válasza:

kedveske. aki ide írt mindenkinek igazat kell adjak. én nem ordítom le a fejed, mert úgy látom felesleges. ha májusban volt utoljára menzeszed, s amúgy se rendszeres, lehet nincs is peteérésed még. de az nem százas, sőt. sose lehet tudni. nem te leszel az első 16 éves anyuka, ha netalán... az nem kifogás, h ismernek, akkor vegye meg valamelyik ismerősöd és csináld meg szépen, mert ha az lennél, a szüleidnek feltétlen tudnia kell. segíteni már nem lehet, akárhogy számolom, túl vagy a 12 héten, ami még belefér az abortusz idejébe. mindenképp gondolkozz komolyabban, és végezz egy tesztet, s ír szépen meg az eredményét. az h nagynénédnek mit mutatott, azt csak ő tudja, TE CSINÁLJ TESZTET, kérj kölcsön, ha nincs pénzed, de ne mind hessegesd a gondolatot, mert azzal nem zárod ki a lehetőséget. lenne pár kérdésem, erre még válaszolj, jó?

1 feszül a melled? nőtt? jelentek meg rajta erek és aprő mirigyek?

2 haspuffadás, székrekedés, hasmenés, fejfájás, hányinger, szédülés lépett fel az elmúlt 2 hónapban?

3 menzi görcs, hasszurka, megnagyobbodott szeméremajak jelentkezett?

4 s kérlek szépen tisztára mosott kézzel nézd csak meg a méhszájad, hogy eléred-e. ezeket írd csak szépen meg. légyszives

2010. aug. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!