Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet odabent? A barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet odabent? A barátommal szexeltünk 3 hónappal ezelőtt, gumi nélkül csináltuk, és belém élvezett. Nem szedek tablettát. (tovább lent)

Figyelt kérdés

Biztos vagyok benn, hogy nem vagyok terhes, de ez alatt a 3 hónap alatt sokan mondták már, hogy mintha meghíztam volna, ez mellett volt, hogy rosszul voltam, hányingerem volt. Mi történhetett? Elkaptam talán valami fertőzést? Az óta nem mertünk lefeküdni, hátha valami baj van.


Kérlek komolyan válaszoljatok.

15/L


2010. aug. 24. 20:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/108 anonim ***** válasza:
talán gondolkozz el azon, hogy lehet, hogy sokan viccelnek azzal, hogy terhes vagy, de hiába viccelnek vele, ha igazuk is van egyben.
2010. aug. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/108 anonim ***** válasza:
52%

De miért vagy benne ennyire biztos, hogy nem vagy terhes.

3 tény: nincs menstuációd, hiztál, rosszul voltál az első hetekben és a barátod többször benned ment el.


Ezek után akkor nem lehetnél terhes, ha nem lenne petefészked.

2010. aug. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/108 anonim ***** válasza:
100%
valld be h kamu. kaptál már elég választ. vagy talán tényleg CIGÁNY vagy?
2010. aug. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/108 anonim ***** válasza:
Oké, én is lefeküdtem "párszor" védekezés nélkül a barátommal, amire nem vagyok büszke, de hogy miért vállaltam be az hosszú sztori. Én ha 4-5 napot késik, már meg vagyok ijedve, pedig már védekezek. Most őszintén... Miből gondolod hogy nem vagy terhes (azon kívül, hogy azt mondod éreznéd, mert persze pár hónap múlva ha rugdos azt érzed.) Ha nem vagy hajlandó venni egy tesztet akkor menj el nőgyógyászhoz, mert az szerintem nagyon nem normális ha ennyit kimarad még ha nem is vagy terhes, így le van tudva anyud (már ha tényleg nem vagy az) és mások sem fognak róla tudni.
2010. aug. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/108 anonim ***** válasza:
Gyerekesek vagytok...minek nektem még szexuális életet élni, ha azt sem tudjátok mivel jár, hogy kell csinálni. És, hogy "azóta nem mertetek lefeküdni". Ha tutira mentetek volna, hogy nincs gáz, akkor vígan "keféltetek" volna, nem paráztok...vagy nem is tudom, mit éltek most meg. A barátod nem mondt,a hogy nem akar fiatal, gyerek apuka lenni?
2010. aug. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/108 anonim ***** válasza:
és szted mi lehet benn ha nem baba? mert más nem lehet. felesleges már elmenned tesztet venni, mert ha terhes vagy, akkor már nem vetetheted el, már sztem túl vagy az időn, mert ha 3 hónapja nem jött meg, akkor valószínű, hogy annyi idős a gyerek is, vagy több. halasszad csak, majd rájössz, ha elkezd rugdosni. 15 évesen meg nem ismered a tested, én anyum sem vette észre 3 hónapos terhesen, h jövök. pedig ő már túl volt a 40en is. egyébként meg ha 3 hónapokat késik, és nem mentél még nőgyógyászhoz, 15 évesen, akkor tényleg hülye vagy.
2010. aug. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/108 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu?? :S ezt úgy bírom.. na mindegy, amúgy május végén jött meg utoljára. De nem nőtt a hasam, különben szokott lenni, ilyen súlyingadozásom máskor is, volt, hogy 10 kilót híztam... most is az lehet szerintem.. különben mondtam, hogy volt, hogy 4-5 hónapot is késett...
2010. aug. 24. 21:17
 48/108 anonim ***** válasza:
52%
Hát kis szivem nem irigyellek ebben a helyzetedben, mert az a helyzet, hogy én is így jártam. A végtelenségig reménykedtem, hogy meg fog jönni, meg fog jönni, csa vírus, mostanában sokat eszek....Aztán bizony vettem egy tesztet, ami pozitív, aranyos kis két csíkot mutatott. Elmentem nőgyógyászhoz, és bizony már 4 hónapja hordtam a szivem alatt a babát....a folytatást meg szerintem lehet tudni.
2010. aug. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/108 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés vagy kamu (nagyon. nagyon remélem, hogy az). vagy te különlegesen idióta vagy.

Minden védekezés nélkül beléd élvezett, nem jött meg a menstruációd, rosszul voltál, és még híztál is. Ennek igen csak terhesség szaga van. Csinálj tesztet, amyg nem késő, mert ha túl vagy a 12. héten, nem mehetsz abortuszra, és gondolom nem akarsz gyereket 15 ÉVESEN.

Tudom, tudom, nem vagy terhes, "mert azt megéreznéd". De gondolom, tudod, hogy az nagy gikszer lenne, ha becsusszanna a baba, azért jobb tagadni magad előtt, hogy előfurdulhat.

Jó anyaságot. ;)

2010. aug. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/108 anonim ***** válasza:
Istenem ekkora hülyét mint te :D:D:D úgy megmondanám a magamét de mivel előttem sem ért semmit, ezért csak röhögök milyen szerencsétlen és FELELŐTLEN vagy :D Mi a fenének tetted fel ide a kérdésed ha nem fogadod el a válaszokat?
2010. aug. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!