Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet odabent? A barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet odabent? A barátommal szexeltünk 3 hónappal ezelőtt, gumi nélkül csináltuk, és belém élvezett. Nem szedek tablettát. (tovább lent)

Figyelt kérdés

Biztos vagyok benn, hogy nem vagyok terhes, de ez alatt a 3 hónap alatt sokan mondták már, hogy mintha meghíztam volna, ez mellett volt, hogy rosszul voltam, hányingerem volt. Mi történhetett? Elkaptam talán valami fertőzést? Az óta nem mertünk lefeküdni, hátha valami baj van.


Kérlek komolyan válaszoljatok.

15/L


2010. aug. 24. 20:57
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/108 anonim válasza:
legalább annyi nyugtat h nincsenek ilyen buta emberek vagy ha vannak is én még nem találkoztam akkor ezek szerint ilyennel vagy csak bujkálnak a nyilvánosság elől:D
2010. aug. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/108 anonim válasza:
Komolyan mondom, hogy elkeserít, hogy milyen a "felnövő" kínálat. Ilyen idiótákkal vagyunk körbevéve! Te ismered a tested??? 15 évesen??? Úgy mondod, mintha már legalább két terhességen túl lennél. Amúgy meg b..szni van eszed, de arra, hogy védekezzél arra már nem! Megérdemled, csak sajnálom azt a gyereket, hogy ilyen "értelmes" anyja lesz. Tesztre nincs pénzed, gumira se volt? Ja, de felnevelni lesz. Mi? Amúgy meg a barátod is egy IQ bajnok lehet, ha neki sem jutott "eszébe" a terhesség. A védekezésről nem is beszélek.
2010. aug. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/108 anonim ***** válasza:
na jó, kezdem feladni--- ennyire hülyeséget nem lehet kitalálni, hiszen vagyunk egy páran, akik szívesen próbálunk segíteni, még ha kamunak tűnik a dolog akkor is, mert ugy-e sose lehet tudni alapon...azt azért megkérdezném, h arra nem gondoltatok, hogy ezzel egy csomó embertől elveszitek a lehetőséget, hogy később esetleg segítsünk neki? nem a kérdést, hanem titeket kellene törülni a rendszerből...felelőtlenek vagytok, de nagyon
2010. aug. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/108 A kérdező kommentje:
Én is remélem, hogy nincsenek ilyen emberek :D amúgy, ha ez igaz lenne, hogy belém élvezett a "barátom" ami most nincs, akkor már a következő naptól fogva ideges lennék 72 órás tabit vennék be, meg minden ilyesmi :D De annyira nem is vagyok hülye, hogy mondjuk gumi nélkül csináljam...
2010. aug. 24. 22:00
 95/108 anonim ***** válasza:
én megmondtam, h kamu. mikor irtad a nagynénédes dolgot már biztos voltam benne. mostmár azt is tudod, h h "működnek" a terhességi tesztek
2010. aug. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/108 anonim válasza:
100%
Idióta, unatkozó ribanc!
2010. aug. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/108 A kérdező kommentje:
Én is rengeteg embernek segítek, még ha kamunak is tűnik, de olyan unalmas lett ez az este, hogy már mást nem tudtam/tudtunk kitalálni.. Amúgy valószínű, hogy törölni fogják a kérdést holnapra, igaz jól is teszik, mert nem sok helye van itt ennek a kérdésnek :D
2010. aug. 24. 22:03
 98/108 hencsyke ***** válasza:
51%
hát kabbe akkor :) remélem jó estét szereztünk neked XD...pedig én tényleg aggódtam miattad és elég sokat is írtam ....na mind1 16/l
2010. aug. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/108 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is :)
2010. aug. 24. 22:06
 100/108 anonim ***** válasza:
0%
Köszönjük a sok választ mindenkitől;):D..és tényleg ezer bocs a kérdés miatt:$:)
2010. aug. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!