Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet odabent? A barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet odabent? A barátommal szexeltünk 3 hónappal ezelőtt, gumi nélkül csináltuk, és belém élvezett. Nem szedek tablettát. (tovább lent)

Figyelt kérdés

Biztos vagyok benn, hogy nem vagyok terhes, de ez alatt a 3 hónap alatt sokan mondták már, hogy mintha meghíztam volna, ez mellett volt, hogy rosszul voltam, hányingerem volt. Mi történhetett? Elkaptam talán valami fertőzést? Az óta nem mertünk lefeküdni, hátha valami baj van.


Kérlek komolyan válaszoljatok.

15/L


2010. aug. 24. 20:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/108 anonim ***** válasza:
Jaj valakinél egy kisbaba kopogtad.
2010. aug. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/108 A kérdező kommentje:
Biztosan nem vagyok az, és ezek a "terhes vagy" válaszok nem érdekelnek, régen még vicces volt, de most már unalmas szerintem. Amúgy tuti, hogy nem vagyok az mert megérezném, ismerem annyira magamat, hogy tudjam, hogy terhes vagyok-e vagy sem... -.-
2010. aug. 24. 21:02
 13/108 anonim ***** válasza:
66%
Ez még nem jelenti azt hogy nem vagy terhes... Na nézzük csak szexeltél a barátoddal gumi nélkül, hányingered volt, meghíztál és nem jött meg a havid már 3 hónapja. Terhes vagy, nem kétség. Miért fekszetek le gumi nélkül? 15 évesen? uristen:O
2010. aug. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/108 anonim ***** válasza:
81%
Jó majd 9 hónap múlva, megérzed, mikor a magzatviz elfolyik.
2010. aug. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/108 anonim ***** válasza:
52%
Azta rohadt..'ismered a tested" szöveg. Ez de kész van....K*rvára terhes vagy, ha gumi nélkül csináltátok, legalább ne benned élvezett volna el.....
2010. aug. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/108 anonim ***** válasza:
52%
Én is nagyon ismertem magamat. És még is terhes voltam, nem éreztem meg. de mégis, szóval tuti terhes vagy, komolyan mért nem parázol?
2010. aug. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/108 anonim ***** válasza:
71%
de hülye vagy. volt már gyereked? hogy ilyen jol tudod?
2010. aug. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/108 anonim ***** válasza:
Hogy Dr.House-t idézzem neked parazitád van,van aki öltözteti,elnevezi más parazitájával játszatja.(tudom ez bunkó volt bocs:D)na szóval.Csináltál tesztet?Ha beléd élvezett,hánytál,híztál és meg sem jött akkor több mint valószínű terhes vagy és nem vírus.De szerintem ez valami kamu lehet.Nem hiszem el hogy valaki ilyen hülye lenne:D
2010. aug. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/108 anonim ***** válasza:
52%
De legalább fiatal nagymama leszel majd pár év múlva, mert ha te elcseszted, akkor a leendő gyermeked is el fogja... Gratulálok, 15 évesen....ennyi ésszel szabadlábon....azta rohadt....nem hiszem el.
2010. aug. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/108 anonim ***** válasza:

igaza van


akinek farka van, az nem lehet terhes.

márpedig neki tuti, hogy az van, és már ki is verte közben

2010. aug. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!